Detektor kovů Minelab Excalibur II

Detektor kovu. Detektor Minelab Excalibur II používá technologii BBS. Detektory kovu na zajímavé nálezy, od nejdrobnějších zlatých šperků po mince a prsteny. 

Zítra (1 ks)
Kód: ML1333
Značka: Minelab
39 990 Kč
Kategorie: Minelab
Záruka: 36

Detektor Excalibur II, detektory kovu Minelab, potápění.Jeden z nejlepších - podvodní detektor kovů!

 

Skutečný profesionální podvodní detektor kovů.

Jenže, nejen podvodní, když se podíváte na celou řadu zahraničních hledačských webů, bude celá řada promočených lovců mít v ruce právě tenhle přístroj. Ale i těch úplně suchých :-). 

MINELAB Excalibur II používá unikátní multifrekvenční technologii BBS. Díky ní, v kombinaci s působivým odladěním vlivu půdy, detektor kovu dokáže detekovat spolehlivě všechny typy cílů od nejdrobnějších zlatých šperků po válečné pozůstatky. Když máte za zády Třeboň a rybníky okolo, nebo Orlík, Slapy, či Vranov, Seč, Lipno nebo Těrlicko a třeba tůně v lesích okolo vašeho domu, jistě si dovedete představit potápění s tímhle detektorem.

Detektorem se dají velice dobře chodit pláže, ale především je určený pro profesionální hledače pod vodou. Detektor umožňuje ponoření do 60 metrů a z pohledu konstrukčního pojetí je plně vyhovuje nejnáročnějším podmínkám.

 

K DETEKTORU ZDARMA: Tričko Minelab Club a kryt sondy ev. bonusy dle letákové nabídky.

 

Propracované filtry ovlivňují pozitivně výkon, a detektor nemá  problém se slanou vodou. A to přesto, že se nejedná o PI, tedy pulzní detektor.

Diskriminace Excaliburu II je i přes svojí jednoduchost velice účinná a spolehlivě Vás zbaví všech nechtěných železných cílů. Ať už jste tak profesionální potápěč, nebo jenom dovolenkový plážový hledač, Excalibur II by pro vás měl být tou nejlepší volbou.

Určitě také oceníte zesilovač přímo v sondě. To je u pulsních detektorů velmi zajímavé řešení.

 

 

Vlastnosti detektoru kovů Minelab Excalibur II

Technologie: multifrekvenční technologie BBS
Zesilovače: RCB zesiluje slabé signály přímo v sondě. Navíc snižuje prozvuky a rušení
Viditelnost: velice potřebná a často opomíjená věc. Díky vysoce fluorescenční konstrukci je detektor velice dobře viditelný i ve zkalené vodě
Sondy: 8” nebo 10” 2D sondy
Napájení: zdroj NiMH s výdrží 12 hodin