Detech

V současnosti nejlepší výrobce doplňkových sond pro detektory kovů na světě se proslavil především nárůstem hloubky u všech přístrojů ke kterým se firma rozhodla doplňkové sondy vyrábět. Společnost ve svém počátku prodávala sondy výhradně do USA, rychle ale expandovala a dnes pravděpodobně nenajdete zemi v které by se sondy Detech neprodávali.

Sondy Detech se vyznačují vysokou odolností proti rušení interferencemi, tepelnou stabilitou a skvělou prací i v silně mineralizovaných terénech. To ej také důvod proč si obrovská část hledačů tyto sondy dokupuje ke svým detektorů a používá je co by standartní cívky.

V minulých letech navíc firma spustila výrobu vlastní VLF a PI detektorů. U detektorů VLF se soustřeďuje především na maximalizaci dosahu. PI detektory jsou určené především pro vyhledávání velkých kovových objektů v extrémních hloubkách a to navíc s možností diskriminace, což je v oboru něco zcela mimořádného.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení