Detektory východní Čechy - Hledám, žiju

Detektor kovu - vyzkoušené použité - Detektory kovu na bazar.

Fisher Tesoro Golden Mask detektor kovu Bazar

Kousek vám ještě na nový detektor kovů chybí? Máte zatím začátečnický detektor kovu? Nemusíte čekat. Vyberte si nový.  Detektory kovu můžeme po dohodě předem posoudit, vyzkoušet, a když se dohodneme o ceně, a stav bude dobrý, a bude to vhodný typ, vezmeme detektor kovů na bazar. Nečekejte. Můžete mít nový značkový detektor kovu od nás už teď. Zatím se podívejte kde máte doklady o nákupu... Můžeme společně prodat detektor v komisi u nás na bazaru. Trvale jsou například žádané modely Tesoro, Minelab, Fisher, to jsou stálice po kterých je vlastně i tak trochu na trhu hlad. Ale poptávka je stále i po ostatních přístrojích, až na vyjímky. Na bazar bereme opravdu jen osvědčené zboží, které nás zajímá. Nejde nám suverénně nejvíc o cenu, ale o naprosto nejvíc o kvalitu.

Napište na    Probereme to.

 

Tradiční podzimní bazar DC – služební a vyzkoušené detektory kovu

Letošní nabídka služebních detektorů kovu k odprodeji obsahuje tři sestavy. V první řadě to je Tesoro Tejon Black Edition ULTIMATE. Oblíbená sestava hledačů, jde o použitý detektor v komisním prodeji, a jsou k němu poměrně dobrá sluchátka Garrett MS-2. Na vodiči je L-jack, takzvaný lomený jack, to je plus, a mají vyrovnaný zvuk. Je to TOP detektor, pro ty, kteří měli schopnosti ho zvládnout. To u opravdu výkonných věcí tak bývá. Made in USA. Něco z naších prací s detektorem a hledačí je zde: Jak na Tesoro Tejon. 

TEJON je už pryč, PRODÁNO.

Ultimate set Tesoro Tejon bazar

Číslo dvě v pořadí je profesionální magnetometr Fisher FML-3. Je to speciální detektor, magnetometr, a je to vodotěsný přístroj, potopit se s ním můžete rozhodně do třiceti metrů, a to je opravdu hluboko. Je to ověřená mašina, výrazně přispěla k našemu nálezu stíhačky v hloubce výrazně přes čtyři metry v zemi. Robustní, spolehlivý, výkonný. Fisher FML-3 je nesporně TOP magnetometr.  Made in USA. Služební detektor kovu. O našem hledání s magnetometrem najdete článek třeba zde: Nález letadla po šedesáti letech - nalevo na stránce.

 

Magnetometr FML-3 Fisher hledání bazar

Třetí nabídka v pořadí obsahuje je výkonnostní TOP dvoufrekveční detektor kovu, je to nejsilnější verze detektorů Golden Mask, GM4Pro WD. Tedy duální detektor, klasické dvoutón s nastavitelnou hranou frekvence odezvy pro železo/barevný kov, stejně jako výše uvedené Tesoro má špičkově účinné odladění země, a sloužil jako služební předváděcí detektor kovu u nás na podniku.  Sondu Golden Mask Spider 23 je zřejmě nejlepší univerzální tovární sonda výrobce. V setu nepoužitá bezdrátová sluchátka original Golden Mask. K používání přímo tohoto detektoru kovu se váže článek zde u nás na stránce: Jak na duální Golden Mask.

Detektor kovu Golden Mask Bazar LP Zero GM4Pro WD bazar

Detektory kovu BAZAR DC:

Tesoro Tejon Black Edition ULTIMATE cena 10200,- Kč. PRODÁNO.

Magnetometr Fisher FML-3 cena 19000,- Kč. PRODÁNO.

Golden Mask GM4Pro WD 23 cena 11900,- Kč. PRODÁNO.

Bazar detektory kovu, detektor kovu skladem ihned.

Seriózní zájemci o koupi, pište prosím na kontakt zde na stránce, slevaři a somráci, ani nepište a ani nevolejte. Pokud to je to, co chcete, tak k vyzvednutí jsou bazarové detektory kovu v Čáslavi, v sídle podniku, tedy pouze prezenčně.  Zase, adresa je na stránce podniku, nejde to splést ani omylem. Na služební detektory kovu lze uplatnit odpočet DPH.

Detektory kovu Fisher Made in USA bazar.

Jirka Vavřina, DETEKTOR CENTRÁLA

 

Detektor kovu - Bazar a výprodej

V této kategorii nejsou žádné produkty.

Vyhledávání

Kontakt

DETEKTOR CENTRÁLA Adresa výdejny zboží:
sídlo společnosti provozující
e-shop DETEKTOR CENTRÁLA
pobočka firmy "LovecPokladu"
DEUS EX MACHINA, s. r. o.
ulice: J. Jungmanna 900/9
město: Čáslav
PSČ: 286 01
objednávky, fakturace:
Stanislava Vavřina Šlapalová +420 608977226
Obchod provozuje: společnost
DEUS EX MACHINA, s. r. o.
zapsaná v OR Měst. soudu Praha,
sp. zn. C/187028 dne 31. 7. 1995
IČ: 64255964 DIČ: CZ64255964
Sídlo: J. Jungmanna 900/9,
286 01 Čáslav-Nové Město
Jsme plátci DPH!

DETEKTOR CENTRÁLA, detektory kovu. Specialista na etiku hledání a společensky zodpovědné používání detektorů kovu.

 

 Detektor kovu :-)  E-shop jede nonstop. Hledáme s detektory kovu.

Výdejna funguje brzy ráno i pozdě večer. Vždy zavolejte předem.

Vysvětlíme, objasníme pozadí hledání a důležité souvislosti!


Detektory a lokátory. Profesionální e-shop. Pro obce a společnosti.

Prodáváme též lokátory inženýrských sítí. Pro hledání kabelů, pro uniky vody, magnetometry a lokátory poklopů, vytyčovacích kolíků. Sety pro vodohospodáře, kanalizace, energetiky, správce osvětlení, obecní společnosti.

Konzultace s detektory kovu na Burze

Nahlídněte do záložky aktuálních událostí v záložce Kalendář akcí nahoře na stránce.

 


Podporujeme hledače s našimi značkovými detektory kovu. Na akce je třeba poslat přihlášku na e-mail e-shopu. Chceme, aby bylo dost prostoru na konzultace a vyzkoušení postupů pro všechny. A budeme rádi, že akce podpoříte i tak, že si nakoupíte přímo u nás na DETEKTOR CENTRÁLA.

Detektor kovu Minelab - poskytujeme zákazníkům poprodejní podporu.