Detektory východní Čechy - Hledám, žiju

 

Detektor CENTRÁLA Vás vítá

  Jak vznikne takový nápad - začít prodávat detektory kovů? Jako obvykle, je potřeba souhra okolností. Jednou z těch okolností, asi podstatných je, že k hledání s detektory kovu máme vztah. Druhou je, že se na Lovci pokladů, který je naší mateřskou základnou, jež je podle nás nejlepší komunitní web o hledání a pro detektor kovu obecně, v tuzemsku, cítíme dobře. Je to jen náš názor, nic proti jiným aktivitám jiných lidí někde jinde, nám ale sedí tohle "eLPéčko". Včetně mezilidské kultury zaměřené na detektor kovu uvnitř. Je nám fajn mezi solí Lovce, lidmi, kteří web tvoří a podporují Lovce Pokladů jako kulturní fenomén. Za třetí, máme důvěru ke značkám Lovce Pokladů, to jsou naše Značkové detektory. A rozumíme si jak s hledači, tak prodejci, kteří stejným značkám věří také. A dokážeme poradit, jak na ně, abyste na ně byli hrdí.

  Další, a podstatná věc, která pro vznik Detektor Centrály byla důležitá, je že chápeme náležitosti obchodu. Máme ponětí o řízení takových projektů. Za námi stojí výrazné kariérní zářezy do pažby, a zkušenosti hodláme v tomto dalším kamínku do naší životní mozaiky využít. Lidské žití je o sbírání zkušeností a pochopení krás života. Až se budeme setkávat, můžeme to třeba kousek po kousku probrat.

Pokud jde o technické detektory, pro inženýrské sítě, a nebo pro bezpečnost, chápeme jak požadavky bezpečnostního inženýrství, tak úskalí zakládání staveb, stavby inženýrských sítí. Máme zkušenosti i s tím, jaké to je když se něco přetrhne...

Pokud jde v segmentu security o utajení, tak o tom také víme svoje.

   Zbytek, to už byla jenom velká práce a hlavně, radost z poznávání nového, z vlastních možností.

Vlastně je to celé pořád před námi, a pokud budete chtít, stanete se součástí, takže, i před Vámi :-).

  Pojďme ještě na chvilku k hobby detektorům kovů.

Nemáme moc rádi nějaké předurčené věci, a chceme, aby i hledači, kteří s námi budou spolupracovat, mohli naše názory znát a slyšet. Poslechli jsme po hledačsku intuici. Působíme tam, kde se cítíme nejvíc doma. Tam, kde působíme, léta žijeme, trávíme volný čas i pěkný kus pracovních povinností. Ve Východních Čechách tak, jak jsou přirozeně a historicky nastavené. Tak, jak je vnímáme my, navzdory nějakým zeměpisným reformám. A máme tady pořád co objevovat, z historie regionu, z krajiny, z architektury a ze setkání s lidmi.  (Prosíme, nepitvejte současné krajské hranice, jsou to meze na papíře, pár lidí se někde sejde a za půl roku ta čára povede někde úplně jinudy...)

   Máme v sobě vyřešené i to, jak je důležité při objevování neničit přírodu, ani budoucí poznatky, které mohou odborníci z nálezů získat.  Občanské aktivity zaměřené na poznávání historie hodláme povzbuzovat a pomáhat jim. To jsme vlastně stejně už nějaký čas dělali.

  Znáte teď náš koncept a ještě jednou, vítáme Vás.

            Vaše Detektor Centrála - pobočka firmy "LovecPokladu"

 

                                                      Jirka Vavřina a Stáňa V. Šlapalová

 

lovecpokladu, detektory vychodni cechy, detektorcentrala

O detektorech kovů a našich projektech

 Detektor kovu je styl, nejen prostý prodej, v našem podání to je podpora uživatelů.  Připravili jsme pro Vás několik našich vlastních projektů, kterými chceme podpořit Váš zájem o používání našich špičkových a hlavně vyzkoušených technologií. Je to třeba speciální polygon pro detektory kovů s více než šedesáti zakopanými předměty, včetně separačního koutku a hloubkové části. Polygon se nachází deset kroků od zázemí našeho e-shopu s detektory kovu.  V oboru detektor kovu - prodej  jsou prodejny většinou něčím mezi skladem e-shopu a výdejním místem. Detektor si málokdy jdete koupit rovnou z ulice, není to něco jako houska na krámě. Jako lednička. Jako boty.  To platí i pro průmyslové detektory kovu, pro oblast security i lokace inženýrských sítí.

  Další tři projekty zaměřené na detektor kovu jsou založeny na webových stránkách. První z nich je pro fanoušky historických detektorů kovu, druhý míří svým záměrem k podpože hledačské komunity v oblasti která se nachází ve východní části Čech, a třetí je čistě fanouškovský web pro milovníky analogových detektorů.

 

Historické detektory kovu

 

  Vstoupíte kliknutím na obrázek

 Projekt pro seznámení s některými značkami a výrobci detektorů kovu, které zapadly do prachu dějin, ale mají po světě stále fanoušky a často i spokojené a hrdé, a často hledačsky úspěšné uživatele. 

  Jako malou ochutnávku se můžete podívat na pár obrázků, na staré detektory kovů. Jak se říká, tohle je jen něco málo, na pokuk. A samozřejmě, na našem detektorovém webu Historické detektory kovu se o nich i něco málo dočíst.

 

Analogy východní Čechy & Detektory východní Čechy

 Detektory východní Čechy komunitní web na podporu hledačské komunity ve východních Čechách. Obsahuje také Blog, kde se nepříliš konvenčním způsobem snažíme mapovat některá okrajová témata detektorhuntingu, nedávné historie, a vůbec, dějin, tak jak to vidíme z naší perspektivy...

 Na tomto webu najdete i audio sekci, kde se pěkně začíná plnit knihovna se záznamy zvukových odpovědí detektorů nad cílem. Pokud chodíte jen občas, tak se vím možná bude chtít víc ven, znovu a častěji slyšet ty neopakovatelné zvuky...

.Detektory kovů prodej e-shop DETEKTOR CENTRÁLA

Vstoupíte kliknutím na obrázek

Analogy východní Čechy je náš FAN web, protože analog, jako typický a tradiční výkonný detektor kovu, máme jak se říká pod kůží. Také se zde dozvíte jak prospívá náš polygon, o němž rovnou říkáme, že je pro zábavu, a ne nějaké masírování ega.... je to hobby!

  Rádi bychom, kdybyste si ukrojili kousek času, a podívali se do záložek k detektorům FBS, kde jsou návody jak si doma v pohodlí vyzkoušet reakce detektoru kovu E-Trac, a také jak detektor reaguje nad různými předměty a jak je možné jeho reakci ovlivnit nastavením. A to jde vždycky.

Podívejte se s čím chodíme - detektory kovu z našeho arzenálu 2015

 Je možné, že si sami u nás některý ze značkových detektorů kovů vyberete. Nejsou tam, jistě, ani nemohou, být všechny které už s arzenálem prošly a potom je nahradily další, jak šel život. Třeba Tesoro Lobo ST a Tesoro Vaquero, C.Scope CS4MXi, Garrett ACE 250, C.Scope CS3MXi, Bounty Hunter Land Ranger Pro, Nokta Velox One, a nebo legendární předchůdce Safari Minelab Quattro MP.  A to co je na fotce, to jistě poznáte, a třeba i máte. 

Detektory kovu - služební - DETEKTOR CENTRÁLA

  Do arzenálu patří pěkná kupa sond, které nejsou na snímku, většinou od DeTech a NEL, mimo přímo továrních cívek, dohledavačky, teěch je taky docela dost, se kterými chodíme. Jasně, máme Garretty, myslim že dva, Minelabu Pro Find i Noktu RS. A taky ještě lopatky, velký Fiskars, ruskou vojenskou veteránku a také Draperky. Vaše DETEKTOR CENTRÁLA.

DETEKTOR CENTRÁLA - idatabaze.czDetektory kovů - idatabaze.cz

Vyhledávání

Kontakt

DETEKTOR CENTRÁLA Adresa výdejny zboží:
sídlo společnosti provozující
e-shop DETEKTOR CENTRÁLA
pobočka firmy "LovecPokladu"
DEUS EX MACHINA, s. r. o.
ulice: J. Jungmanna 900/9
město: Čáslav
PSČ: 286 01
objednávky, fakturace:
Stanislava Vavřina Šlapalová +420 608977226

konzultace detektory a lokátory:
Mgr. Jiří Vavřina +420 773018318
Obchod provozuje: společnost
DEUS EX MACHINA, s. r. o.
zapsaná v OR Měst. soudu Praha,
sp. zn. C/187028 dne 31. 7. 1995
IČ: 64255964 DIČ: CZ64255964
Sídlo: J. Jungmanna 900/9,
286 01 Čáslav-Nové Město
Jsme plátci DPH!

Detektor kovu e-shop dostupnost objednávky

 Detektor kovu :-)  E-shop jede nonstop. Hledáme s detektory kovu. Výdejna funguje brzy ráno i pozdě večer. Vždy zavolejte předem. Vysvětlíme, objasníme pozadí hledání a důležité souvislosti!


Detektory a lokátory. Profesionální e-shop. Pro obce a společnosti.

Konzultujeme lokátory inženýrských sítí. Pro hledání kabelů, pro uniky vody, magnetometry a lokátory poklopů, vytyčovacích kolíků. Sety pro vodohospodáře, kanalizace, energetiky, správce osvětlení, obecní společnosti.

 

 

Technologie GPX a jeden "supertuned"

12.06.2013 00:00

Tesoro Tejon - Ochutnejte "supertuned" detektor - PŮJČOVNA

  Plná funkčnost všech ovladačů, která ovlivňuje, každý z nich, chod detektoru. Jak v oblasti jeho odladění, tak v ve vyostření citlivosti, a též v dosahu a struktuře modulace odezvy. Pro nejnáročnější hledače a pro rozvoj jejich schopností. Tomu odpovídá i potřeba naučit se jak na to.  ...
03.06.2013 19:28

Minelab GPX 4500 a 11"DD - PŮJČOVNA

  Pokud se rozhodujete na vážno o pořízení špičkového detektoru Minelab s technologií GPX, a z nějakého důvodu si ho chcete vyzkoušet, nebo prostě to myslíte s hledáním vážně, napište nám na e-mail. Záloha na půjčení přístroje je nutná, a jistě pochopíte, že sami byste ji stanovili ve výši...
25.03.2013 19:58

FBS technologie Minelab E-Trac - PŮJČOVNA - nyní není v nabídce

    Minelab E-Trac patří mezi trojici vysněné kombinace výbavy skutečných hledačů. Technologie FBS, otevřený diskriminátor vyspělého analogu, a pulzní standard GPX. Všechny tři reprezentanty nejvyššího levelu máme na půjčovně, a tohle je prostě - legenda E-Trac. Musíte být na něj...

Detektor kovu na splátky online v e-shopu