O nás

Detektory východní Čechy - Detektor centrála - Hledám, žiju
 
Jmenuji se Jakub Ižol a svůj život jsem zasvětil rodině a hledání s detektory kovů.
První detektor kovu jsem si koupil před 18 lety. Hledání si mě natolik získalo, že jsem se hledání věnoval více a více, zlepšoval vybavení, kupoval další a další detektor kovů, testoval rozdíly, dosahy, separaci, četl odbornou literaturu, naučil se číst v mapách a v terénu a postupně si dokázal určit snad každý nalezený předmět. Člověk si za ty roky vybudoval i úžasnou spolupráci s odborníky a archeology.
Hledání je především relax a pohoda, člověk je na čerstvém vzduchu, projde se, vyvětrá hlavu, odpočine a ještě zažije adrenalin ve formě překvapení, jako u žádného jiného koníčku. Hledat mohou nejen chlapi a kluci, ale i naše něžné pohlaví, děti a klidně celá rodina.
Vyjednejte si schůzku, stavte se a rád Vám vše ukážu, vysvětlím, proberu co Vás zajímá, co byste rádi hledali a pomohu Vám vybrat pro Vás ten nejvhodnější detektor kovů, který Vám složím, rád předvedu v terénu a vše vysvětlím.
Máte to k nám daleko? Zkuste napsat, zavolat, hodně cestuji a třeba právě k Vám budu mít cestu, přivezu sebou detektory kovů, které by Vás zajímaly a přijedu až k Vám.
 
Hezký den a budu se těšit na Vaši návštěvu.
 
732 241 665
 
aaa2

 

 

 
 
 
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení