O nás

Detektory východní Čechy - Detektor centrála - Hledám, žiju
 
Jmenuji se Jakub Ižol a svůj život jsem zasvětil hledání s detektory kovů.
První detektor kovu (minohledačku) jsem si koupil kolem roku 2005 a první profesionální detektor roku 2010. Hledání mě natolik zaujalo, že jsem se hledání pak věnoval více a více, zlepšoval vybavení, kupoval další a další detektor kovů, testoval rozdíly, dosahy, separaci, četl odbornou literaturu, naučil se číst v mapách a v terénu a postupně si dokázal určit snad každý nalezený předmět. Člověk si za ty roky vybudoval i úžasnou spolupráci s odborníky a archeology.
Hledání je především relax a pohoda, člověk je na čerstvém vzduchu, projde se, vyvětrá hlavu, odpočine a ještě zažije adrenalin ve formě překvapení, jako u žádného jiného koníčku. Hledat mohou nejen chlapi a kluci, ale i naše něžné pohlaví, děti a klidně celá rodina.
Vyjednejte si schůzku, stavte se a rád Vám vše ukážu, vysvětlím, proberu co Vás zajímá, co byste rádi hledali a pomohu Vám vybrat pro Vás ten nejvhodnější detektor kovů, který Vám složím, rád předvedu v terénu a vše vysvětlím.
Máte to k nám daleko? Zkuste napsat, zavolat, hodně cestuji a třeba právě k Vám budu mít cestu, přivezu sebou detektory kovů, které by Vás zajímaly a přijedu až k Vám.
 
Hezký den a budu se těšit na Vaši návštěvu.
 
732 241 665
 
Jsme plátci DPH