Detektory východní Čechy - Hledám, žiju

Detektor CENTRÁLA Vás vítá

Deus Ex Machina, Detektory kovu, DETEKTOR CENTRÁLA.Chápeme náležitosti obchodu. Máme ponětí o řízení takových projektů. Za námi stojí výrazné kariérní zářezy do pažby, a zkušenosti naší životní mozaiky umíme využívat. Lidství je o sbírání zkušeností a pochopení krás života. Až se budeme setkávat, můžeme to třeba kousek po kousku probrat. Velký osobní důraz klademe na etiku hledání a společensky zodpovědné používání detektorů kovu.

 

 Jak vznikne takový nápad - začít prodávat detektory kovu? Jako obvykle, je potřeba souhra okolností. Jednou z těch okolností, asi podstatných je, že k hledání s detektory kovu máme vztah. Druhou je, že se na Lovci pokladů, který je naší mateřskou základnou, jež je podle nás nejlepší komunitní web o hledání a pro detektor kovu obecně, v tuzemsku, cítíme dobře.  To jsou naše Značkové detektory. A rozumíme si jak s hledači, kteří stejným značkám věří také. A dokážeme poradit, jak na ně, abyste na ně byli hrdí.

 

  Pokud jde o technické detektory, pro inženýrské sítě, a nebo pro bezpečnost, chápeme jak požadavky bezpečnostního inženýrství, tak úskalí zakládání staveb, stavby inženýrských sítí. Máme zkušenosti i s tím, jaké to je když se něco přetrhne. Pokud jde v segmentu security o praktické aspekty omezování krádeží zaměstnanci, také víme svoje.

Detektor Centrála - otevirací doba - na požádání.

  Nemáme moc rádi nějaké předurčené věci, nějakou neomylnost, či dokonce posvátnost detektorů kovu. Chceme, aby i hledači, kteří s námi budou spolupracovat, mohli naše názory znát a slyšet. Poslechli jsme po hledačsku intuici. Působíme tam, kde se cítíme nejvíc doma. Tam, kde působíme, léta žijeme, trávíme volný čas i pěkný kus pracovních povinností. Ve Východních Čechách tak, jak jsou přirozeně a historicky nastavené.

  Tak, jak je vnímáme my, navzdory nějakým zeměpisným reformám. A máme tady pořád co objevovat, z historie regionu, z krajiny, z architektury a ze setkání s lidmi.  (Prosíme, nepitvejte současné krajské hranice, jsou to meze na papíře, pár lidí se někde sejde a za půl roku ta čára povede někde úplně jinudy.)

  Máme v sobě vyřešené i to, jak je důležité při objevování neničit přírodu, ani budoucí poznatky, které mohou odborníci z nálezů získat.  Občanské aktivity zaměřené na poznávání historie povzbuzujeme a pomáháme jim. Jsme dlouholetí členové hledačskách klubů, muzejních společností. Pracujeme se spolky rodáků a obcemi na jejich projektech.

 

  Jirka Vavřina a Stáňa V. Šlapalová, Deus Ex Machina s.r.o.

 

O detektorech kovů a našich projektech

 Detektor kovu je styl, nejen prostý prodej, v našem podání to je podpora uživatelů.  Připravili jsme pro Vás několik našich vlastních projektů, kterými chceme podpořit Váš zájem o používání našich špičkových a hlavně vyzkoušených technologií. Je to třeba speciální polygon pro detektory kovů s více než šedesáti zakopanými předměty, včetně separačního koutku a hloubkové části. Polygon se nachází deset kroků od zázemí našeho e-shopu s detektory kovu.  V oboru detektor kovu - prodej  jsou prodejny většinou něčím mezi skladem e-shopu a výdejním místem. Detektor si málokdy jdete koupit rovnou z ulice, není to něco jako houska na krámě. Jako lednička. Jako boty.  To platí i pro průmyslové detektory kovu, pro oblast security i lokace inženýrských sítí.

  Další tři projekty zaměřené na detektor kovu jsou založeny na webových stránkách. První z nich je pro fanoušky historických detektorů kovu, druhý míří svým záměrem k podpože hledačské komunity v oblasti která se nachází ve východní části Čech, a třetí je čistě fanouškovský web pro milovníky analogových detektorů.

 

Historické detektory kovu

 

  Vstoupíte kliknutím na obrázek

 Projekt pro seznámení s některými značkami a výrobci detektorů kovu, které zapadly do prachu dějin, ale mají po světě stále fanoušky a často i spokojené a hrdé, a často hledačsky úspěšné uživatele. 

  Jako malou ochutnávku se můžete podívat na pár obrázků, na staré detektory kovů. Jak se říká, tohle je jen něco málo, na pokuk. A samozřejmě, na našem detektorovém webu Historické detektory kovu se o nich i též lze i něco dočíst.

 

Analogy východní Čechy & Detektory východní Čechy

 Detektory východní Čechy komunitní web na podporu hledačské komunity ve východních Čechách. Obsahuje také Blog, kde se nepříliš konvenčním způsobem snažíme mapovat některá okrajová témata detektorhuntingu, nedávné historie, a vůbec, dějin, tak jak to vidíme z perspektivy etiky hledání.

 Na tomto webu najdete i audio sekci, kde se pěkně začíná plnit knihovna se záznamy zvukových odpovědí detektorů nad cílem. Pokud chodíte jen občas, znovu a častěji slyšet ty neopakovatelné zvuky neni pro připomenutí na škodu.

.Detektory kovů prodej e-shop DETEKTOR CENTRÁLA

Vstoupíte kliknutím na obrázek

Analogy východní Čechy je náš FAN web, protože analog, jako typický a tradiční výkonný detektor kovu, máme jak se říká pod kůží. Také se zde dozvíte jak prospívá náš polygon, o němž rovnou říkáme, že je pro zábavu, a ne nějaké masírování ega. To je to hobby! Věnujeme se zde i rýžování a prospekci, a to od osmdesátých let.  Už jste se podívali se do záložek k detektorům FBS, kde jsou návody jak si doma v pohodlí vyzkoušet reakce detektoru kovu? Jak zvládat supervýkonný E-Trac, a také jak detektor reaguje nad různými předměty a jak je možné jeho reakci ovlivnit nastavením. A to jde vždycky.

Detektory kovu z našeho arzenálu - ukázka 2015

 

Detektory kovu - služební - DETEKTOR CENTRÁLA - profi arzenál

Vyhledávání

Kontakt

DETEKTOR CENTRÁLA Adresa výdejny zboží:
sídlo společnosti provozující
e-shop DETEKTOR CENTRÁLA
pobočka firmy "LovecPokladu"
DEUS EX MACHINA, s. r. o.
ulice: J. Jungmanna 900/9
město: Čáslav
PSČ: 286 01
objednávky, fakturace:
Stanislava Vavřina Šlapalová +420 608977226

konzultace detektory a lokátory:
Mgr. Jiří Vavřina +420 773018318
Obchod provozuje: společnost
DEUS EX MACHINA, s. r. o.
zapsaná v OR Měst. soudu Praha,
sp. zn. C/187028 dne 31. 7. 1995
IČ: 64255964 DIČ: CZ64255964
Sídlo: J. Jungmanna 900/9,
286 01 Čáslav-Nové Město
Jsme plátci DPH!

DETEKTOR CENTRÁLA, detektory kovu. Specialista na etiku hledání a společensky zodpovědné používání detektorů kovu.

 Detektor kovu :-)  E-shop jede nonstop. Hledáme s detektory kovu. Výdejna funguje brzy ráno i pozdě večer. Vždy zavolejte předem. Vysvětlíme, objasníme pozadí hledání a důležité souvislosti!


Detektory a lokátory. Profesionální e-shop. Pro obce a společnosti.

Konzultujeme lokátory inženýrských sítí. Pro hledání kabelů, pro uniky vody, magnetometry a lokátory poklopů, vytyčovacích kolíků. Sety pro vodohospodáře, kanalizace, energetiky, správce osvětlení, obecní společnosti.

Essox Detektor kovu

Začátečnické detektory

V této kategorii nejsou žádné produkty.