Detektory východní Čechy - Hledám, žiju

Detektor CENTRÁLA Vás vítá

Deus Ex Machina, Detektory kovu, DETEKTOR CENTRÁLA.Chápeme náležitosti obchodu. Máme ponětí o řízení takových projektů. Za námi stojí výrazné kariérní zářezy do pažby, a zkušenosti naší životní mozaiky umíme využívat. Lidství je o sbírání zkušeností a pochopení krás života. Až se budeme setkávat, můžeme to třeba kousek po kousku probrat. Velký osobní důraz klademe na etiku hledání a společensky zodpovědné používání detektorů kovu.

 

 Jak vznikne takový nápad - začít prodávat detektory kovu? Jako obvykle, je potřeba souhra okolností. Jednou z těch okolností, asi podstatných je, že k hledání s detektory kovu máme vztah. Druhou je, že se na Lovci pokladů, který je naší mateřskou základnou, jež je podle nás nejlepší komunitní web o hledání a pro detektor kovu obecně, v tuzemsku, cítíme dobře.  To jsou naše Značkové detektory. A rozumíme si jak s hledači, kteří stejným značkám věří také. A dokážeme poradit, jak na ně, abyste na ně byli hrdí.

 

  Pokud jde o technické detektory, pro inženýrské sítě, a nebo pro bezpečnost, chápeme jak požadavky bezpečnostního inženýrství, tak úskalí zakládání staveb, stavby inženýrských sítí. Máme zkušenosti i s tím, jaké to je když se něco přetrhne. Pokud jde v segmentu security o praktické aspekty omezování krádeží zaměstnanci, také víme svoje.

 

  Nemáme moc rádi nějaké předurčené věci, nějakou neomylnost, či dokonce posvátnost detektorů kovu. Chceme, aby i hledači, kteří s námi budou spolupracovat, mohli naše názory znát a slyšet. Poslechli jsme po hledačsku intuici. Působíme tam, kde se cítíme nejvíc doma. Tam, kde působíme, léta žijeme, trávíme volný čas i pěkný kus pracovních povinností.

  Máme v sobě vyřešené i to, jak je důležité při objevování neničit přírodu, ani budoucí poznatky, které mohou odborníci z nálezů získat.  Občanské aktivity zaměřené na poznávání historie povzbuzujeme a pomáháme jim. Jsme dlouholetí členové hledačskách klubů, muzejních společností. Pracujeme se spolky rodáků a obcemi na jejich projektech.

 

  Stáňa Vavřina Šlapalová, Deus Ex Machina s.r.o.

 

Detektory kovu z našeho arzenálu - ukázka 2015

 

Detektory kovu - služební - DETEKTOR CENTRÁLA - profi arzenál

Vyhledávání

Kontakt

DETEKTOR CENTRÁLA Adresa pro výdej zboží:
sídlo společnosti provozující
e-shop DETEKTOR CENTRÁLA
pobočka firmy "LovecPokladu"
DEUS EX MACHINA, s. r. o.
ulice: J. Jungmanna 900/9
město: Čáslav
PSČ: 286 01
objednávky, fakturace:
Stanislava Vavřina Šlapalová +420 608977226
Obchod provozuje: společnost
DEUS EX MACHINA, s. r. o.
zapsaná v OR Měst. soudu Praha,
sp. zn. C/187028 dne 31. 7. 1995
IČ: 64255964 DIČ: CZ64255964
Sídlo: J. Jungmanna 900/9,
286 01 Čáslav-Nové Město
Jsme plátci DPH!

DETEKTOR CENTRÁLA, detektory kovu. Specialista na etiku hledání a společensky zodpovědné používání detektorů kovu.

 

 
 

 Detektor kovu :-)  E-shop jede nonstop. Hledáme s detektory kovu.

Výdejna funguje brzy ráno i pozdě večer.

Vždy zavolejte předem.

Vysvětlíme, objasníme pozadí hledání a důležité souvislosti!


Detektory a lokátory. Profesionální e-shop. Pro obce a společnosti.

Prodáváme též lokátory inženýrských sítí. Pro hledání kabelů, pro uniky vody, magnetometry a lokátory poklopů, vytyčovacích kolíků. Sety pro vodohospodáře, kanalizace, energetiky, správce osvětlení, obecní společnosti.