Cívka pro Golden Mask 33x28 cm 2D do extrémních mineralizací

Sonda je určená pro hledání ve všech typech půd. Její velice dobré vlastnosti pak vyniknou v místech s výskytem feromagnetických hornin

Skladem (1 ks)
Kód: 1783
Značka: Golden Mask
4 000 Kč
Kategorie: Cívky ( doplňkové sondy)
Záruka: 24

Sonda je vyráběná novou technologií a její zpracování je špičkové. 

Sonda je určená pro hledání ve všech typech půd. Její velice dobré vlastnosnosti pak vyniknou v místech s výskytem feromagnetických hornin. Měli jsme možnost otestovat cívku v místech, kde se drobné železné předměty na kameny sami přichycovali a sonda i tak byla schopná detekovat i drobné barevné cíle. Musíme říci, že zlepšení v takových lokalitách bylo opravdu působivé.

V lokalitách se standartní mineralizací, je rozdíl mezi klasickou 12", která je standartně dodávaná jak k LP ZERO 30 tak GM4PRO menší. Sondu tak můžeme vřele doporučit všem, kdo se pohybují v čedičových lokalitách. (třeba na severu Čech) Zlepšení chování u detektorů kovů LP ZERO a GM4PRO je opravdu citelné a cívka se jednoznačně do takových míst vyplatí.

Sonda je určená pro frekvence 13 až 18 kHz a detektory LP ZERO, LP ZERO II a GM4PRO. Velikost cívky je 13x11“ (33x28 cm), technologie 2D a plná vodotěsnost. Díky nové technologii výroby je cívka i hezky odlehčená a váha je tak pouze 504g. (bez krytky 453g) Sonda je standartně dodávaná včetně ochranného krytu.