Neohodnoceno

Průchozí brána Ebinger SC 900

Bezpečnostní detektory kovu. Detektory kovu security. Brány pro detekci kovu. Ruční scannery. Originál výrobci, nikoliv kopie. Značkové detektory kovu DETEKTOR CENTRÁLA.
Momentálně nedostupné
Kód: SD1201
Značka: Ebinger
128 999 Kč
Kategorie: Bezpečnostní SECURITY detektory
Záruka: 24

Bezpečnostní průchozí brána SC 900 je nejlevnější z modelové řady Německé společnosti Ebinger.

Svými parametry ale snadno překonává řadu konkurenčních přístrojů.

 

  • Vícezónové provedení, 9 skutečných detekčních zón
  • Deset nastavitelných úrovní citlivosti, každá s 246 kroky
  • Nouzové napájení ; až 4 hodiny provozu po přerušení napájení
  • Snadné nastavení průchozí brány
  • Rozhraní RS-232
  • Pro zajištění přístupu k ovládání 4 místný PIN kód
  • Uvedená cena je bez montáže. Cena montáže včetně dopravy po ČR a SR je 5000 kč s DPH

Zakladní informace

Společnost Ebinger je největším výrobcem detektční techniky v NSR a evropská jednička v oblasti security detektorů kovů. Všechny detektory jsou vyráběny v NSR a to včetně komponentů. Přístroje splňují všechny mezinárodní standardy (NILECJ) L1-3/IP 53/IEC 348-0601 třídy 1 v souladu s CE, ISO certifikace a také certifikaci NATO. Průchozí brána SC 900 je velmi universální a přitom nabízí vysoký výkon. Zobrazení signálu se liší v závislosti na velikosti snímaného předmětu, a je velmi rychlé. 

Teoreticky by tak bylo možné za minutu zkontrolovat až 60 osob. Použití brány je velmi jednoduché, a to zejména díky funkci automatické kalibrace. Doslova tak stačí zapnout a přístroj může pracovat. Design brány je velice kompaktní a umožňuje jednoduchou manipulaci. Brána je tak vhodná i k častějšímu přenášení nebo další manipulaci. Případná montáž a demontáž nezabere více jak 15 minut. Ovládací panel brány je uzamykatelný a navíc chráněn 4-místným PIN kódem proti neoprávněnému přístupu.

Průchozí brána Ebinger SC 900

Technický popis brány Ebinger SC 900

SC 900 má prodloužená jednotná detekční pole, která se skládají z vodorovných a svislých ploch. Nastavení citlivosti jednotlivých polí lze nastavit tak, aby jste vždy mohli řešit Vaše aktualní potřeby. Detekovaný podezřelý předmět se Vám tak jasně zobrazí v dané detekční zóně a to jak na ovládacím panelu, tak na samém panelu průchozí brány. Bezpečnostní personál má tak velmi usnadněnou práci při další kontrole. Veškerá technologie použitá u SC 900 je kontrolována pokročilým mikroprocesorem a je čistě digitální.

Napájecí napětí 230V 50/60Hz
Spotřeba energie Pohotovostní režim 10W, provoz 20W
Napájení baterie Přibližně 4 hodiny provozu
Teplotní rozsah -20°C až +70°C
Hmotnost 65 kg
Rozměry přepravních boxů 2kusy: 1. 560x260x2260
 

2. 220x210x1050

 

!!! UVEDENÁ CENA JE VČETNĚ DOPRAVY A MONTÁŽE !!!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení