Průchozí brána Ebinger SC 900

Bezpečnostní detektory kovu. Detektory kovu security. Brány pro detekci kovu. Ruční scannery. Originál výrobci, nikoliv kopie. Značkové detektory kovu DETEKTOR CENTRÁLA.
Momentálně nedostupné
Kód: SD1201
Značka: Ebinger
128 999 Kč
Kategorie: Bezpečnostní SECURITY detektory
Záruka: 24

Bezpečnostní průchozí brána SC 900 je nejlevnější z modelové řady Německé společnosti Ebinger.

Svými parametry ale snadno překonává řadu konkurenčních přístrojů.

 

  • Vícezónové provedení, 9 skutečných detekčních zón
  • Deset nastavitelných úrovní citlivosti, každá s 246 kroky
  • Nouzové napájení ; až 4 hodiny provozu po přerušení napájení
  • Snadné nastavení průchozí brány
  • Rozhraní RS-232
  • Pro zajištění přístupu k ovládání 4 místný PIN kód
  • Uvedená cena je bez montáže. Cena montáže včetně dopravy po ČR a SR je 5000 kč s DPH

Zakladní informace

Společnost Ebinger je největším výrobcem detektční techniky v NSR a evropská jednička v oblasti security detektorů kovů. Všechny detektory jsou vyráběny v NSR a to včetně komponentů. Přístroje splňují všechny mezinárodní standardy (NILECJ) L1-3/IP 53/IEC 348-0601 třídy 1 v souladu s CE, ISO certifikace a také certifikaci NATO. Průchozí brána SC 900 je velmi universální a přitom nabízí vysoký výkon. Zobrazení signálu se liší v závislosti na velikosti snímaného předmětu, a je velmi rychlé. 

Teoreticky by tak bylo možné za minutu zkontrolovat až 60 osob. Použití brány je velmi jednoduché, a to zejména díky funkci automatické kalibrace. Doslova tak stačí zapnout a přístroj může pracovat. Design brány je velice kompaktní a umožňuje jednoduchou manipulaci. Brána je tak vhodná i k častějšímu přenášení nebo další manipulaci. Případná montáž a demontáž nezabere více jak 15 minut. Ovládací panel brány je uzamykatelný a navíc chráněn 4-místným PIN kódem proti neoprávněnému přístupu.

Průchozí brána Ebinger SC 900

Technický popis brány Ebinger SC 900

SC 900 má prodloužená jednotná detekční pole, která se skládají z vodorovných a svislých ploch. Nastavení citlivosti jednotlivých polí lze nastavit tak, aby jste vždy mohli řešit Vaše aktualní potřeby. Detekovaný podezřelý předmět se Vám tak jasně zobrazí v dané detekční zóně a to jak na ovládacím panelu, tak na samém panelu průchozí brány. Bezpečnostní personál má tak velmi usnadněnou práci při další kontrole. Veškerá technologie použitá u SC 900 je kontrolována pokročilým mikroprocesorem a je čistě digitální.

Napájecí napětí 230V 50/60Hz
Spotřeba energie Pohotovostní režim 10W, provoz 20W
Napájení baterie Přibližně 4 hodiny provozu
Teplotní rozsah -20°C až +70°C
Hmotnost 65 kg
Rozměry přepravních boxů 2kusy: 1. 560x260x2260
 

2. 220x210x1050

 

!!! UVEDENÁ CENA JE VČETNĚ DOPRAVY A MONTÁŽE !!!