Průchozí brána Ebinger SC 900 TS

Bezpečnostní detektory kovu. Detektory kovu security. Brány pro detekci kovu. Ruční scannery. Originál výrobci, nikoliv kopie. Značkové detektory kovu DETEKTOR CENTRÁLA.
Momentálně nedostupné
Kód: SD1202
Značka: Ebinger
159 889 Kč
Kategorie: Bezpečnostní SECURITY detektory
Záruka: 24

Průchozí brána CS900 TS s možností identifikace velikosti cíle, jednoduchou obsluhou a 20 úrovněmi nastavení citlivosti.

  • Spolehlivá detekce železných a neželezných kovů
  • 20 úrovní citlivosti každý s 246 kroky
  • Vynikající určení velikosti objektu
  • Detekce vizualizaci a akusticky
  • SCADA výměna dat pomocí rozhraní RS-232
  • Nouzové napájení (cca 4 h)
  • Nulové riziko pro těhotné ženy, nositele kardiostimulátoru a magnetické nosiče dat
  • Zabezpečení přístupu k řídící jednotce klíčem a 4-místný PIN kódem
  • Uvedená cena je bez montáže. Cena montáže včetně dopravy po ČR a SR je 5000 kč s DPH

Základní informace o průchozí bráně Ebinger SC 900 TS

SC 900 TS odpovídá mezinárodním standardům (NILECJ-0601 L1-3/IP 348 54/IEC třídy 1 v souladu s CE, certifi ed Výroba, v souladu s ISO 9001-2000). Brána nabízí vysoký výkon a citlivost: její VLF (velmi nízká frekvence) technologie je spolehlivá v detekci kovů a slitin. Obsluha a manipulace jsou velmi snadné a pohodlné. Brána může být používána ihned po montáži. Elektronika je kalibrována pomocí speciálních automatických funkcí. Veškerá výroba a montáž probíhá v mateřském závodě Ebinger v NSR

Průchozí detektor kovů Ebinger

Způsob provozu

SC 900 TS je průchozí detektor kovů. Přichází s rozšířenou možností detekce a identifikace. Detektor tvoří horizontální a vertikální plochy kde lze účinně určit kovové předměty v devíti různých detekčních zónách. Každá zóna může být nastavována samostatně (20 úrovní) a rozsah citlivosti má 246 jednotlivých kroků. Poplach je indikován pomocí akustického signálu a vizualního signálu. Zóny přesně identifikují polohu předmětu na těle. Což značně usnadňuje práci ostrahy.

Předdefinované automatické programy SC 900 TS odpovídají požadavkům v praxi a ve většině případů jsou naprosto dostatečné. Branu lze ale snadno přeprogramovat a její nastavení tak změnit pokud by se jednalo o nějaký specifický požadavek. Všechny změny se Vám budou ihned zobrazovat na LCD.

Konstrukční prvky

Díky svému kompaktnímu designu je průchozí detektor kovů SC 900 TS snadno přepravovatelný. Montáž netrvá déle než 15 minut. SC 900 TS je vybavená alarm pultem, počítadlem průchodů (viditelným/neviditelným) má automatickou indikaci poruch. Ovládací panel je uzamykatelný a navíc chraněný PIN kodem.

Brana je navíc vybavená dalšími porty umožňující připojit televizní okruh (CCTV a SCADA datové komunikace. Individuelní nastavení pak lze provádět i z připojeného počítače (software není součástí dodávky). Pro venkovní použití doporučujeme použít verzi brány SC 900 TS-WP. U tohoto detektoru se platí příplatek za voděodolné provedení.

Obsah dodávky

Průchozí detektor SC 900 TS
Napájecí a synchronizační kabely
Montážní nářadí
Návod k použití v Českém jazyce