Průchozí brána Ebinger SC 900 TS-WS

Bezpečnostní detektory kovu. Detektory kovu security. Brány pro detekci kovu. Ruční scannery. Originál výrobci, nikoliv kopie. Značkové detektory kovu DETEKTOR CENTRÁLA.
Na dotaz (1 ks)
Kód: SD1203
Značka: Ebinger
178 999 Kč
Kategorie: Bezpečnostní SECURITY detektory
Záruka: 24

Verze jedné z nejlepších průchozích bran na trhu ve venkovním provedení je právě tato Průchozí brána Ebinger SC 900 TS-WS

  • Spolehlivá detekce železných a neželezných kovů
  • 20 úrovní citlivosti každý s 246 kroky
  • Vynikající určení velikosti objektu
  • Detekce vizualizaci a akusticky
  • SCADA výměna dat pomocí rozhraní RS-232
  • Nouzové napájení (cca 4 h)
  • Nulové riziko pro těhotné ženy, nositele kardiostimulátoru a magnetické nosiče dat
  • Zabezpečení přístupu k řídící jednotce klíčem a 4-místný PIN kódem
  • Uvedená cena je bez montáže. Cena montáže včetně dopravy po ČR a SR je 5000 kč s DPH

Základní informace o průchozí bráně Ebinger SC 900 TS -WP, detektoru pro venkovní použití

SC 900 TS-WS odpovídá mezinárodním standardům (NILECJ-0601 L1-3/IP 348 54/IEC třídy 1 v souladu s CE, certifi ed Výroba, v souladu s ISO 9001-2000). Brána nabízí vysoký výkon a citlivost: její VLF (velmi nízká frekvence) technologie je spolehlivá v detekci kovů a slitin. Obsluha a manipulace jsou velmi snadné a pohodlné. Brána může být používána ihned po montáži. Elektronika je kalibrována pomocí speciálních automatických funkcí. Veškerá výroba a montáž probíhá v mateřském závodě Ebinger v NSR

Průchozí brána Ebinger SC 900 TS-WP

Způsob provozu

SC 900 TS-WP je průchozí detektor kovů. Přichází s rozšířenou možností detekce a identifikace. Detektor tvoří horizontální a vertikální plochy kde lze účinně určit kovové předměty v devíti různých detekčních zónách. Každá zóna může být nastavována samostatně (20 úrovní) a rozsah citlivosti má 246 jednotlivých kroků. Poplach je indikován pomocí akustického signálu a vizualního signálu. Zóny přesně identifikují polohu předmětu na těle. Což značně usnadňuje práci ostrahy.

Předdefinované automatické programy SC 900 TS-WS odpovídají požadavkům v praxi a ve většině případů jsou naprosto dostatečné. Branu lze ale snadno přeprogramovat a její nastavení tak změnit pokud by se jednalo o nějaký specifický požadavek. Všechny změny se Vám budou ihned zobrazovat na LCD.

Konstrukční prvky

Díky svému kompaktnímu designu je průchozí detektor kovů SC 900 TS-WP snadno přepravovatelný. Montáž netrvá déle než 15 minut. SC 900 TS-WP je vybavená alarm pultem, počítadlem průchodů (viditelným/neviditelným) má automatickou indikaci poruch. Ovládací panel je uzamykatelný a navíc chraněný PIN kodem.

Brana je navíc vybavená dalšími porty umožňující připojit televizní okruh (CCTV a SCADA datové komunikace. Individuelní nastavení pak lze provádět i z připojeného počítače (software není součástí dodávky). Pro venkovní použití doporučujeme použít verzi brány SC 900 TS-WP. U tohoto detektoru se platí příplatek za voděodolné provedení.

Obsah dodávky

Průchozí detektor SC 900 TS - WP
Napájecí a synchronizační kabely
Montážní nářadí
Návod k použití v Českém jazyce

Napájecí napětí 230V 50/60Hz
Spotřeba energie Pohotovostní režim 10W, provoz 20W
Napájení baterie Přibližně 4 hodiny provozu
Teplotní rozsah -20°C až +70°C
Hmotnost 65 kg
Rozměry přepravních boxů 2kusy: 1. 560x260x2260
 

2. 220x210x1050

 

!!! UVEDENÁ CENA JE VČETNĚ DOPRAVY A MONTÁŽE !!!