Generátor signálu C.Scope SGA3

Generátor signálu SGA 0,3W určený pro všechny lokátory inženýrských sítí C.Scope

Skladem (1 ks)
Kód: 1996
Značka: c.Scope
21 900 Kč
Kategorie: Detektory kabelů a elektrického vedení
Záruka: 2 roky

C.Scope SGA nebo SGV generátoru signálu  je nepostradatelným doplňkem k C. Scope lokátorům inženýrských sítí a významně zvyšuje počet detekovaných sítí, uložených pod zemí. Jako základní model ho lze jednoznačně doporučit k modelů CXL3 a DXL3

33kHz SGA nebo SGV generátor signálu může reagovat na zakopané kovové potrubí nebo vodiče „přímým spojením" nebo využívá jednodušší indukční metody detekce.Přímé připojení se používá ve speciálních případech, kdy je potřeba vyhledat specifické potrubí nebo kabely, přesně je identifikovat a změřit hloubku jejich uložení. Zatímco indukční metoda umožňuje odhalit kovové trubky, o nichž jsme dřív nevěděli.

SGA generátor signálu má výkon až 0,3 W, zatímco SGV generátor signálu se může pochlubit ve své třídě 1W POWER OUTPUT schopností vyhledávat na delší vzdálenosti. SGV generátor signálu má čtyři polohy nastavení úrovně POWER, takže máte kontrolu nad tím, kolik výkonu a kdy využijete. SGA generátor signálu umožňuje přepínat mezi vysokou a nízkou úrovní výkonu.

SGA a SGV nabízí výběr mezi pulsním a trvalým výstupním signálem. Při silném rušení přepněte na pulsní režim a můžete dohledávat. SGA a SGV generátory signálů mají jasný slyšitelný výstupní signál, který indikuje, že jsou v provozu, a rovněž zabudovanou funkci „mute" (ztišit).

SGV má přehledný displej z tekutých krystalů rozčleněný do segmentů podle jednotlivých funkcí.  Na displeji se také zobrazuje stav baterie, takže budete vždy přesně vědět, jaká je ještě její životnost. Stylový, robustní, odolný proti vodě a prachu a zároveň lehké konstrukce, je postaven dle normy IP65, což poskytuje generátoru signálu standard nejvyšší kvality.

Prostorné, snadno otevíratelné, intergované pouzdro na příslušenství lze využít nejen na standardní příslušenství, ale také na řadu volitelných doplňků (signální kleště, sondy, signal injector).

Čtyři standardní baterie mají dlouhou životnost. Není třeba den předem zbytečně dobíjet drahé dobíjecí baterie.

Funkce

•Dlouhá životnost baterií
•Průmyslový standard vysílací frekvence 33kHz
•Tradiční pulzní výstup signálu plus kontinuální výstup signálu pro rychlé sledování a měření hloubky
•Integrované příslušenství zásobníku, který pojme všechno nejběžnější příslušenství
•Extra dlouhé pomocné uzemnění ve standardní výbavě
•Extrémně robustní a odolný design proti povětrnostním vlivům

Specifikace

Part Nos: ZCSSGA-33G.
Výstupní výkon SGA: Přepínání dvou režimu vysoký / nízký max. 0,3 Wattů.
Rozměry: 360 x 180 x 230mm
Váha: 3.4kg včetně všeho příslušenství, 2.0kg pouze generátor..
Baterie: 4 x D (LR20) alkalické baterie. Životnost až 30 hodin při teplotě 20ºC. Možnost použití dobíjecích baterií
Pracovní teplota: -20ºC až +50ºC
IP: IP65
Schváleno: CE, EN300-330, EN301-489
Záruka: 24 měsíců