Fuji Tecom detektoru úniků vody LDR 20

LDR-20 je citlivější a přesnější než předchozí model a práce s ním je snadnější. S LDR -20 lze najít místa úniku pomocí audio výstupu, graficky na LCD a také ho lze propojit s aplikací.

 
Skladem (1 ks)
Kód: LS1312
Značka: Fuji Tecom
99 900 Kč
Kategorie: Průmyslové detektory
Záruka: 24

SNADNĚJŠÍ POUŽITÍ, KOMPAKTNĚJŠÍ DESIGN

Vodovodní potrubí a sítě obecně každým rokem stárnou rychleji. Proto, aby se prodloužila životnost vodovodního potrubí prostřednictvím údržby, roste v čase význam práce na detekci úniků. LDR-20 je citlivější a přesnější než předchozí model a práce s ním je snadnější. S LDR -20 lze najít místa úniku pomocí audio výstupu, graficky na LCD a také ho lze propojit s aplikací.

Funkce

Citlivost -  Snadnější nalezení malých úniků díky 7,5x vyšší citlivosti ve srovnání s předchozím modelem.
Konfigurovatelné nastavení filtru - Nastavte si filtry pro snadnější vyhledávání netěsností, širší rozsah audio odpovědi pomocí konfigurovatelných nastavení filtrů.
Kompaktní a lehký - LDR-20 je o ~50 % menší a o 40 % lehčí než předchozí model detektoru netěsností, což snižuje zatížení operátora při dlouhodobé práci na detekci netěsností.
Reverzibilní připojení - Přizpůsobení preferované polohy nošení, usnadňuje práci s lokátorem. Senzory a sluchátka lze připojit z obou stran přístroje.  
Mobilní aplikace pro Android - Zaznamenávejte naměřená data a mapujte detekční trasu pomocí aplikace pro chytré telefony Android „LDR-APP“.

Specifikace

Typ displeje: Grafický LCD (s podsvícením)
Zobrazované funkce: Úroveň signálu (sloupcový graf), hodnota filtru, ovládání hlasitosti, výdrž baterie, ovládání hlasitosti, limitní úroveň
Ovládání: Vypínač napájení, 3 ovládací tlačítka
Možnosti nastavení: Filtr (55 konfigurovatelných druhů), limit (4 stupně filtr pro zmírnění dopadu možného rušení), podsvícení - úrovně (žádné, slabé, střední, silné), invert, předvolba, pásmová propust (horní propust - 8 úrovní 100 až 1200 Hz, dolní propust - 8 úrovní 400 až 5000 Hz)
Frekvenční rozsah: 100 až 5000 Hz
Výstupní připojení: 3,5 mm stereo x 2
Napájení: 4x alkalické AA nebo 4x dobíjecí baterie Ni-MH
Doba nepřetržitého provozu: Více než 40 hodin (bez podsvícení)
Provozní teplota: -20ºC až +55ºC
Třída ochrany: IP-54
Vnější rozměry: 160 (Š) x 40 (H) x 105 (V) mm
Hmotnost: 600 g (bez baterií)

Snímač
Typ: Piezoelektrický akcelerometr
Třída ochrany: IP-67

Obsah dodávky

1. Hlavní jednotka
2. Ruční souprava se snímačem
3. Měkké pouzdro pro hlavní jednotku
4. Sluchátka (3,5mm konektor)
5. Ramenní pás
6. Bederní pás
7. Alkalické baterie
8. Přepravní pouzdro
9. Návod k použití