FISKARS IsoCore™ Krumpáč S, 36 cm 1062937

Krumpáček IsoCore™ je ideální pro rozbíjení tvrdých povrchů

 
Zítra
Kód: LR2030
Značka: Fiskars
960 Kč
Kategorie: Příslušenství
Záruka: 24

Krumpáček IsoCore™ je ideální pro rozbíjení tvrdých povrchů, jako je štěrk či zpevněná vysušená hlína (špičatý konec) nebo poslouží jako motyka při kopání tvrdé hlíny (rozšířený konec). Krumpáč Fiskars IsoCore™ S přenáší o 50 % méně nárazů a vibrací než nářadí s dřevěným topůrkem, čímž snižuje zátěž vašeho těla. Speciální topůrko se systémem IsoCore Shock Control se skládá z ocelového jádra, které chrání před poškozením při nadměrném úderu a z kombinace izolačních materiálů, které tlumí výše zmíněné vibrace - zachytí prvotní náraz dříve, než se přenese do ruky. Ergonomicky tvarovaná rukojeť SoftGrip™ nabízí přirozený úchop - při práci nástroj pevně drží v ruce a netvoří se puchýře.
Kovaná ocelová hlava krumpáče je k topůrku přinýtovaná, tudíž neoddělitelná - nesklouzne dolů ani se neodlomí, ani když se rozmáchnete maximální silou. Navíc je opatřena nerezavějící povrchovou úpravou.

 Ideální pro rozbíjení tvrdých povrchů, jako je štěrk a zpevněná, vysušená hlína (špičatý konec) nebo poslouží jako motyka při kopání tvrdé hlíny (motykový konec).
 Neoddělitelná nýtovaná hlava nesklouzne a neodlomí se, a to ani při úderu maximální silou.
• Kovaná, tepelně zpracovaná ocel s povrchovou úpravou proti korozi.
 Tvarovaná rukojeť SoftGrip™ pro větší pohodlí a ovládání.
• Povrch násady s texturou zlepšuje držení a předchází tvorbě puchýřů.
 Unikátní antivibrační provedení násady zachytí až 50 % rázů.

Parametry:
• Materiál: ocel / plast
• Délka: 36 cm
• Hmotnost: 1130 g