Detektory kovů Garrett - AT Gold

Nejnovější detektor od Garrettu AT Gold pracující na frekcenci 18 kHz a určen pro hledání přírodního zlata.

Na dotaz (1 ks)
Kód: GA1409
Značka: Garrett
22 777 Kč –4 % 21 682 Kč
Kategorie: Garrett
Záruka: 24
d5edb6ee6669a7012d2f50606d98
Akce
22 777 Kč –4 %

V ceně detektoru jsou nová sluchátka Garrett MS-2 určená pro Sea Hunter / Infinium,  AT Pro International a AT Gold + 4x AA baterie

Detektor je vybaven novou zesílenou loketní opěrkou!!!

Druhý detektor modelové řady AT nese označení Gold a je primárně určen pro hledání přírodního zlata ve všech typech prostředí a to včetně vody. Hloubka ponoření celé elektroniky je až do 3 metrů. Detektor vychází s koncepce modelu AT a používá stejné nebo příbuzné technologie.

Pracuje ale na vyšší frekvenci 18 KHz a díky tomu má větší citlivost i na nejdrobnější cíle. Zároveň s úpravou pracovní frekvence dostal detektor i novou menší sondu. Připočteme-li zrychlení reakce na cíl má nový Gold i lepší separační vlastnosti než tomu je u AT.

To hledači přírodního zlata ocení zejména v místech s výskytem většího množství železa nebo jeho oxidů.

Ovládání detektoru i zobrazení na LCD je v podstatě stejné, jako je tomu u AT International. Novinkou je ale zlepšená funkce odhadu velikosti cíle pod sondou v audio odpovědi detektoru.

Jednoznačným přínosem jsou pak zámky vodících tyčí, které Garrett doposud nepoužíval. Výrobce zvolil osvědčený typ; stejný systém používají například detektory Golden Mask.

 

Funkce a obsluha

Detektor je velice nadstandardně vybaven a tak nechybí například prospektorský režim, manuální odladění vlivu půdy, nastavení frekvence ve 4 rozsazích, zcela nové audio, plná NOTCH diskriminace, oddělená diskriminace železa a barevných kovů.
Obsluha detektoru je velmi intuitivní a jednoduchá, tak jak jsou fanoušci Garrettu zvyklí z řady ACE. Přístroj je vyráběn v elegantní černé barvě, navíc je velmi dobře vyvážen a zdobí ho také nulová vzplývavost při použití pod vodou. K detektoru jsou, coby příslušenství, dodávaná sluchátka MS určená standardně pro Sea Hunter a Infinium použitelná pod vodou.
Univerzální detektor určen pro hledání na suché zemi, ve sněhu, v horách, vlhkých místech, a dokonce i pod vodou do maximální hloubky 3 metrů.

Technická specifikace

Počet pozic cílového ID kurzoru 20 (segmentů)
Železná diskriminace je dělená úseky 40
Záruka 2 roky
Vyhledávací režimy 3
Citlivos/Nastavení hloubky 8
Electronic Pinpointing Ano
Pracovní frekvence 18 kHz
Zvukové tónové ID úrovně 3
Základní cívka   5" x 8" (14x20cm) DD PROformance
Délka (Nastavitelná) 1.06m - 1.29m (42" to 51")
Celková váha 1.4 kg. (3.03 lbs.)
Baterie

4 AA (v ceně detektoru)

 

 

Detektor kovů Garrett At Gold