Neohodnoceno

Detektory kovů Garrett - AT Gold

Nejnovější detektor od Garrettu AT Gold pracující na frekcenci 18 kHz a určen pro hledání přírodního zlata.

Skladem (1 ks)
Kód: GA1409
Značka: Garrett
22 777 Kč –12 % 20 041 Kč
Kategorie: Garrett
Záruka: 24
d5edb6ee6669a7012d2f50606d98
Akce
22 777 Kč –12 %

V ceně detektoru jsou nová sluchátka Garrett MS-2 určená pro Sea Hunter / Infinium,  AT Pro International a AT Gold + 4x AA baterie

Detektor je vybaven novou zesílenou loketní opěrkou!!!

Druhý detektor modelové řady AT nese označení Gold a je primárně určen pro hledání přírodního zlata ve všech typech prostředí a to včetně vody. Hloubka ponoření celé elektroniky je až do 3 metrů. Detektor vychází s koncepce modelu AT a používá stejné nebo příbuzné technologie.

Pracuje ale na vyšší frekvenci 18 KHz a díky tomu má větší citlivost i na nejdrobnější cíle. Zároveň s úpravou pracovní frekvence dostal detektor i novou menší sondu. Připočteme-li zrychlení reakce na cíl má nový Gold i lepší separační vlastnosti než tomu je u AT.

To hledači přírodního zlata ocení zejména v místech s výskytem většího množství železa nebo jeho oxidů.

Ovládání detektoru i zobrazení na LCD je v podstatě stejné, jako je tomu u AT International. Novinkou je ale zlepšená funkce odhadu velikosti cíle pod sondou v audio odpovědi detektoru.

Jednoznačným přínosem jsou pak zámky vodících tyčí, které Garrett doposud nepoužíval. Výrobce zvolil osvědčený typ; stejný systém používají například detektory Golden Mask.

 

Funkce a obsluha

Detektor je velice nadstandardně vybaven a tak nechybí například prospektorský režim, manuální odladění vlivu půdy, nastavení frekvence ve 4 rozsazích, zcela nové audio, plná NOTCH diskriminace, oddělená diskriminace železa a barevných kovů.
Obsluha detektoru je velmi intuitivní a jednoduchá, tak jak jsou fanoušci Garrettu zvyklí z řady ACE. Přístroj je vyráběn v elegantní černé barvě, navíc je velmi dobře vyvážen a zdobí ho také nulová vzplývavost při použití pod vodou. K detektoru jsou, coby příslušenství, dodávaná sluchátka MS určená standardně pro Sea Hunter a Infinium použitelná pod vodou.
Univerzální detektor určen pro hledání na suché zemi, ve sněhu, v horách, vlhkých místech, a dokonce i pod vodou do maximální hloubky 3 metrů.

Technická specifikace

Počet pozic cílového ID kurzoru 20 (segmentů)
Železná diskriminace je dělená úseky 40
Záruka 2 roky
Vyhledávací režimy 3
Citlivos/Nastavení hloubky 8
Electronic Pinpointing Ano
Pracovní frekvence 18 kHz
Zvukové tónové ID úrovně 3
Základní cívka   5" x 8" (14x20cm) DD PROformance
Délka (Nastavitelná) 1.06m - 1.29m (42" to 51")
Celková váha 1.4 kg. (3.03 lbs.)
Baterie

4 AA (v ceně detektoru)

 

 

Detektor kovů Garrett At Gold

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení