Detektory kovu Fisher - verze F75 V2 PLUS PULSE

Představujeme novinku z amerického trhu, která se jinde v Evropě s největší pravděpodobností vůbec neobjeví. Fisher F75 Plus Pulse

 
Skladem (1 ks)
Kód: AD10915
Značka: Fisher
26 990 Kč –25 % 19 990 Kč
Kategorie: Fisher
Záruka: 24
1280f5ef4381b5dde4d7db2bc6be
Akce
26 990 Kč –25 %

Představujeme novinku z amerického trhu, která se jinde v Evropě s největší pravděpodobností vůbec neobjeví. Fisher F75 Plus F Pulse  je detektor F75 Ltd V2.0  ale bez malé 13 cm DD sondy a dodatečného příslušenství (obalů obou jednotek s elektronikou, krytky sondy a čepice), zato však s novou pulsní dohledávačkou Fisher F-Pulse. Tento pinpointerter má díky použité pulsní technologii velký dosah, je vodotěsný do 3 metrů a nevadí mu mineralizace včetně železných rud, čediče, černých magnetitových písků, pláží, ani slaná mořská voda. Set navíc ještě obsahuje i  DIGGER speciální dýkovitý dloubák na nálezy včetně pochvy. Fisher F-Pulse  v Setu s  F75+  vyjde na pouhé 2.000,- Kč, což je na jednu z absolutně nejlepších dohledávaček na současném trhu (ceny se pohybují v rozmezí 3.500 - 5.000,- korun), opravdu SKVĚLÁ CENA !

Poslední verze V2.0 posunuje tento dnes již legendární detektor kovu ještě o kus dál. Přináší technologické změny a vylepšení, jejichž výsledkem je absolutně klidný chod a stabilita a to i při nejvyšším nastavení citlivosti. Zásluhu na tom má především systém DST - Digital Schielding Technology. Tento antiprozvukový filtr ruší účinky elektromagnetického rušení, které se vyskytuje všude v blízkosti jeho zdrojů jako TV, telefonních a mikrovlných vysílačů, vlakových trolejí, elektrických ohradníků, atd. DST lze navíc dle preferencí zapojit či vypnout. Druhou novinkou je přidaný super rychlý program - process FA, který se vyznačuje vynikající a bezkonkurenční separací a je určený pro hledání na místech s vysokou koncentrací železného odpadu, tedy tam, kde se mohou nacházet železem zamaskované drobné předměty jako mince, šperky a jejich fragmenty a staré artefakty. Užitečnou inovací, kterou určitě uvítá a využije většinahledačů, je funkce FeTone™.  Za variabilní tón 2F jsou přidány další  3 jeho varianty s různou hlasitostí pro železa a to 2h (přibližně 70%), 2L (40%) a 2o (0%). Poslední zajímavou změnou oproti stávající verzi detektoru je možnost nastavení výšky tónu pro barevné kovy a to nejenom v ALL METALU, ale i v režimu DISC.

Fisher F75+  má nový mikroprocesor zajišťující ještě vyšší výkon než dříve a díky němu nabízí 2 nové programy. bP Boost Process znatelně zvyšuje hloubkový dosah (přibližě o 20%) a CP Cache Process je program určený pro hledání velkých hlubokých předmětů, jako jsou truhly, bedny, atd. Součástí detektoru je standardní eliptická sonda 11DD o rozměrech 29 x 18cm.

Hledání nejdrobnějších předmětů umožňuje dokonalá souhra vysoké citlivosti detektoru společně se systémem pohybově automatického ladění zemního efektu. Detektor pracuje na frekvenci 13,33 kHz, což je ideální kmitočet pro hledání drobných šperků i mincí. Mezi jeho největší přednosti patří vynikající hloubkový dosah, skvělé rozlišení kovů a výborná separace předmětů. Velká a přehledná LCD obrazovka nabízí 4 sloupkové grafy - obsahu minerálů v půdě, důvěryhodnosti nálezu, hloubky předmětu a stavu baterií. Menu ovládání je na displeji navíc neustále na očích a na spodní straně LCD se v případě potřeby objevují pomocné vzkazy.

Další výhodou tohoto detektoru je jeho nízká váha a vyváženost, díky čemuž se ním dá chodit dlouhou dobu  bez zjevné únavy. K tomu dopomáhá i nastavitelná hliníková opěrka paže a pohodlné držadlo z tuhé pryže. Teleskopické ovládací tyče mají bytelné utahovací zámky a tak při hledání nedochází k žádnému zvukům či skřípání. Napájení obstarávají čtyři 1,5V AA baterie, které při běžných podmínkách zaručují až 40 hodin provozu.    

Specifikace:

 • Logické intuitivní menu, vizuální indikátory důležitých hodnot (ID, obsah minerálů v zemi, důvěryhodnost signálu, měření hloubky)
 • 4 hledací režimy: Diskriminační, statický All-metal, pohybový All-metal a bezpohybový Pinpoint
 • Podsvícení displeje pro hledání při horších světelných podmínkách nebo ve tmě
 • Ladění půdy: 1/Fastgrab - automatické pohybové ladění půdy. 2/manuálního doladění
 • Funkce Trigger Pinpoint - bezpohybové zaměřování s variabilním audio tónem
 • Nízká hmotnost, vynikající vyvážení, teleskopická konstrukce včetně nastavitelné opěrky paže
 • Eliptická sonda 11DD (29 x 18 cm)
 • Napájení čtyřmi tužkovými AA bateriemi, provozní až 40 hodin

   Nově - DST Technologie

 • LCD Serializace
 • 4 úrovně Fe Tone (2F, 2h, 2L, 20) - celkem 10 tónových variant, 4 s variabilním VCO tónem
 • Nastavitelný Audio Pitch (výška tónu) v režimu All-Metal i Disc
 • Super rychlý FA program
 • Záruka 2+3 roky (2 roky v ČR a 3 roky v USA)