Bezpečnostní detektor kovu C.Scope SD100 Extreme - osobní

Bezpečnostní detektory kovu. Detektory kovu security. Brány pro detekci kovu. Ruční scannery. Originál výrobci, nikoliv kopie. Značkové detektory kovu DETEKTOR CENTRÁLA. Bezpečnost školy, úřadu, firmy...
Skladem (1 ks)
Kód: SD1206
Značka: c.Scope
3 900 Kč
Kategorie: Bezpečnostní SECURITY detektory
Záruka: 24

Společnost C.Scope vyrábí lokátory inženýrských sítí a detektory kovů již 35 let. Jedním z jejich posledních počinů je ruční security scaner C.Scope SD100 Extreme.

Přístroj disponuje dvojím nastavením úrovně citlivosti, které Vám při prohledávání osob dává možnost zvolit si nejvhodnější režim. Pro klasické prohledávání osob se volí režim "lo", pro etrémní prohledávání pak režim "Hi" schopný zachycovat i ty nejmenší předměty jako jsou jehly.

Scaner má vysoce odolnou konstrukci a neobvykle velký dosah. Váha přístroje je pouhých 357g, rozměry 43cm x 8,5 cm(v nejširším bodě). Ovládání je řešeno tlačítky a všechny režimy mají indikaci pomocí LED diod. Pro tichý režim skenování je možné použít sluchátka.

Scaner je napájený 1x9V baterií. Výroba celého přístroje probíhá ve společnosti C.Scope v Kentu na Britských ostrovech, odkud pochází i veškeré komponenty. Přesto se nyní dostává na trh za více než příznivou zaváděci cenu.