Detektor kovů Bounty Hunter Quick Draw Pro

Quick Draw Pro je nový detektor kovů od společnosti Bounty Hunter. Detektor využívá všechny nové technologie společnosti First Texas (Bounty Hunter, Fisher a Teknetics. Je postaven tak, aby ho zvládl doslova každý.

Zítra (1 ks)
Kód: 727
Značka: Bounty Hunter
6 980 Kč
Kategorie: Detektory pro začátečníky
Záruka: 24

Quick Draw Pro je nový detektor kovů od společnosti Bounty Hunter. Detektor využívá všechny nové technologie společnosti First Texas (Bounty Hunter, Fisher a Teknetics). Je postaven tak, aby ho zvládl doslova každý. Detektor je určen především pro začátečníky. Díky velice dobrým vlastnostem, ale osloví i pokročilé hledače. Jak po stránce dosahu, tak i rychlosti zpracování signálu cíle se detektorům ve své třídě hodně vymyká. K velmi dobrému pocitu z přístroje pak jednoznačně přispívá i biaxiální koncentrická sonda o průměru 25 cm, kterou můžete najít i u dalších špičkových detektorů First Texas (např. Fisher F70, Teknetiks G2 atd).

Detektor je také velmi dobře vyvážen a navíc má neuvěřitelně nízkou váhu, pouze 1 kg. Identifikace na LCD je řešena ID čísly v rozmezí od 1 do 99 a třítónová audio diskriminace je velmi přesná. K pohodě při hledání také přispívá bezpohybový dohledávací režim pinpoint, který i přes velmi rychlou reakci detektoru na cíl, dohledávání detekovaného předmětu začátečníkům značně ulehčí.

 

Quick Draw Pro

Rychlost zpracování -  v porovnání s číslicovými detektory kovů svojí třídy nemá konkurenci. Detektor je velmi rychlý a přesný.
Dosah – na to, že se vlastně jedná o detektor v nejnižší třídě, není dosah detektoru vůbec špatný a dá se s klidem porovnávat s číslicovými detektory s cenou výrazně vyšší!
Ovládání a funkce – Na to, že se jedná o detektor v nejnižší cenové třídě do 5.000 Kč, je detektor vybaven zcela mimořádně.
Sonda – detektor je v základní sestavě osazen kvalitní biaxiální koncentrickou sondou o velikosti 25 cm.
Pinpoint – bezpohybový režim ulehčí zejména začátečníkům dohledávání detekovaných cílů.

Quick Draw Pro

Audio diskriminace

Třítónová audio diskriminace. Feromagnetické kovy (železo) se hlásí hlubokým tónem, cíle z barevných kovů se hlásí buď středním nebo vysokým tónem v závislosti na povrchové vodivosti předmětu.

Diskriminace

Možnost nastavení je opravdu široká. Můžete využít buď klasického vylučování od železných cílů k předmětům vyrobeným z barevných kovů, nebo použit funkci NOTCH, kdy je možné vybírat jednotlivé segmenty pomocí takzvaných zářezů. Tyto funkce lze většinou hledat pouze o detektorů podstatně dražších.

Identifikace na LCD

Přes svoji jednoduchost toho displej nabízí opravdu dost. Cíl je identifikovaný pomocí ID čísel předmětu v rozpětí 1 až 99. V přehledném menu najdete nastavení citlivosti (10 úrovní), hlasitost (10 úrovní) a klasické nastavení diskriminace + možnost používat výřezy (funkce Notch). Detektor také zobrazuje přibližnou hloubku uloženého předmětu a to jak v grafu, tak číselně při použití dohledávacího bezpohybového režimu. Poslední ikonou na LCD je pak ukazatel stavu baterií, který má 3 úrovně stavu.

Sonda

Detektor je v základní sestavě osazen biaxiální koncentrickou sondou o velikosti 25 cm. Jedná se o kvalitní sondu používanou u řady dalších profesionálních detektorů od First Texas. Výběr sond je ale již podstatně širší a to zejména u cívek typu 2D.

Quick Draw Pro

Technická specifikace

 • Třítónová audio diskriminace! Hluboký tón pro železné cíle a dva vysoké tóny pro předměty z barevných kovů.
 • Rozlišení cíle pomocí ID čísel v rozpětí od 1 do 99.
 • Diskriminace pomocí standardního vylučování dle vodivosti nebo NOTCH oken!
 • Koncentrická biaxiální sonda 25 cm (vodotěsná).
 • Bezpohybový dohledávací režim pinpoint.
 • Nastavení citlivosti v 10 úrovních.
 • Nastavení hlasitosti v 10 úrovních.
 • Pracovní frekvence 7,8 kHz.
 • Extrémně rychlé zpracování signálu cíle, bez zpoždění.
 • Vestavěný reproduktor a možnost připojit sluchátka pomocí jacku 6,3 mm.
 • Nastavení hlasitosti v 10 úrovních
 • Velice tuhá a délkově nastavitelná konstrukce; skvělé vyvážení detektoru.
 • Váha pouze 1 kg včetně napájecí baterie.
 • Napájení 1x 9V baterie – výdrž až 20 hodin v závislosti na počtu cílů a zda používáte sluchátka.
 • Záruka 2 roky.

Quick Draw Pro