Detektory východní Čechy - Hledám, žiju

Vyberte si Bounty Hunter serie Pro! Doporučujeme Land Ranger.

Mezi začátečnickými detektory s displejem představuje Bounty Hunter Land Ranger Pro něco, co stěží naleznete u jiných výrobků podobné ceny. Přesné odladění země. A není to náročné, nebojte se toho. Ladění země a jeho dovednost je rozdílový faktor. Detektor kovu. Dospělý výkon, začátečnická cena. Víc než hobby třída.

 

Bounty Hunter

Detektor kovů BH Lone Star Pro TORNADO fusion

Detektor kovů BH Lone Star Pro TORNADO fusion

Bounty Hunter Lone Star Pro v setu s druhou sondou TORNADO od NEL. Úspora! Dvousondová sestava v AKCI se sondou, která detektory kovu dokáže výrazně výkonově posunout, v každé třídě. Začátečnický detektor kovů Bounty Hunter Lone Star Pro v speciální sestavě. Pozor. PLUS paket s...

Vaše cena: 8 490,00 Kč 7 580,00 Kč

Bounty Hunter ES Titanium Camo 2D sonda

Bounty Hunter ES Titanium Camo 2D sonda

 Detektor kovu Bounty Hunter ES Titanium Camo  Řady detektorů s dodatkem CAMO představují v produkci First Texas vždy něco speciálního. To platí i pro tento přístroj. Detektor Bounty Hunter ES Titanium je zcela nový detektor od této známe společnosti. Přístroj...

Vaše cena: 10 890,00 Kč

Detektor kovu Land Ranger Pro TORNADO fusion!

Detektor kovu Land Ranger Pro TORNADO fusion!

Akční hloubkový set se sondou od NEL.  Detektor kovů Bounty Hunter Land Ranger Pro s hloubkovou sondou NEL TORNADO výtečnou základní 2D sondou 28 cm od First Texas. Bonusové příslušenství bezplatně. Detektory kovu Bounty Hunter serie Pro mají svůj vrchol v úvodu střední...

Vaše cena: 11 990,00 Kč 11 380,00 Kč

Detektor kovu Bounty Hunter Exclusive series a řada Pro.

  Jsou to tradiční detektory kovů. V současnosti vedle velmi levných a také nejlevnějších začátečnických modelů detektorů kovů nabízí Bounty Hunter i nadstavbu. Detektory kovu zde! Pro svoje špičkové modely Bounty Hunter vytvořil produktovou řadu - Detektor kovu Bounty Hunter Exclusive Edition. Na detektorech kovu společnosti, mezi které patřil i legendární Red Baron, což byl jeden z nejprodávanějších modelů vůbec, se podílela samá velká jména. Po technologické stránce designovali velcí konstruktéři, jako je třeba Jack Gifford. A kdo má ponětí o skutečných detektorech kovu, to jméno zná, je stále v jedné velevýznamné až kultovní detektorové společnosti na scéně. Pro příznivce originál lidského umu, s respektem k autorství myšlenek, to je jistě přitažlivé.

  Vlastníkem profi brandu, edice Bounty Hunter Exclusive Edition a řadu Pro je společnost  First Texas. Ta má v portfoliu i další dvě značky, detektory kovů Fisher a Teknetics. To není nic neobvyklého. Nic mimořádného. Nic podivného. Podobně, s částečným sdílením vývoje a některých segmentů technologie a designu, to funguje u velkých nadnárodních výrobců, třeba v automotive. Je to podobné, jako když například Volkswagen vyrábí také Škodovky a Seaty. To je dobré vědět. A Exclusive Edition, to je něco jako přívlastek, je to prostě výběrová řada.

Detektory kovů Bounty Hunter - instruktážní video

Detektory Bounty Hunter ZDE

Vyhledávání

Kontakt

DETEKTOR CENTRÁLA Adresa výdejny zboží:
sídlo společnosti provozující
e-shop DETEKTOR CENTRÁLA
pobočka firmy "LovecPokladu"
DEUS EX MACHINA, s. r. o.
ulice: J. Jungmanna 900/9
město: Čáslav
PSČ: 286 01
objednávky, fakturace:
Stanislava Vavřina Šlapalová +420 608977226

konzultace detektory a lokátory:
Mgr. Jiří Vavřina +420 773018318
Obchod provozuje: společnost
DEUS EX MACHINA, s. r. o.
zapsaná v OR Měst. soudu Praha,
sp. zn. C/187028 dne 31. 7. 1995
IČ: 64255964 DIČ: CZ64255964
Sídlo: J. Jungmanna 900/9,
286 01 Čáslav-Nové Město
Jsme plátci DPH!

DETEKTOR CENTRÁLA, detektory kovu. Specialista na etiku hledání a společensky zodpovědné používání detektorů kovu.

 Detektor kovu :-)  E-shop jede nonstop. Hledáme s detektory kovu. Výdejna funguje brzy ráno i pozdě večer. Vždy zavolejte předem. Vysvětlíme, objasníme pozadí hledání a důležité souvislosti!


Detektory a lokátory. Profesionální e-shop. Pro obce a společnosti.

Konzultujeme lokátory inženýrských sítí. Pro hledání kabelů, pro uniky vody, magnetometry a lokátory poklopů, vytyčovacích kolíků. Sety pro vodohospodáře, kanalizace, energetiky, správce osvětlení, obecní společnosti.

Essox Detektor kovu