Detektory východní Čechy - Hledám, žiju

Vyberte si Bounty Hunter serie Pro! Doporučujeme Land Ranger.

Mezi začátečnickými detektory s displejem představuje Bounty Hunter Land Ranger Pro něco, co stěží naleznete u jiných výrobků podobné ceny. Přesné odladění země. A není to náročné, nebojte se toho. Ladění země a jeho dovednost je rozdílový faktor. Detektor kovu. Dospělý výkon, začátečnická cena. Víc než hobby třída.

 

Bounty Hunter

Bounty Hunter Land Ranger Pro

Bounty Hunter Land Ranger Pro

Akční nabídka
Detektory Bounty Hunter řady Pro - špička je Land Ranger Pro.  Detektor kovu Land Ranger Pro je nejvyšší model prémiové modelové řady Bounty Hunter ES. Detektor disponuje řadou pokročilých funkcí, které ho, i přes nízkou cenu, řadí spíše mezi detektory v jasné střední třídě, než pro začátečníky. Detektor má velmi slušný dosah a citlivost. Rovnou máte další výkonnostní oporu v  biaxiální 2D sondě o průměru 28 cm, kterou využívá řada dalších špičkových detektorů od First Texas. Sonda dává velice dobré pokrytí.  Land Ranger Pro svojí výbavou jasně vybočuje ze...

Vaše cena: 8 960,00 Kč

Detektor kovů Lone Star Pro - TIP!

Detektor kovů Lone Star Pro - TIP!

Akční nabídka
Doporučujeme. Opravdový detektor kovu, který skutečně hledá! Detektor kovů nabízí začátečníkům rychlost zpracování signálu, dostatečnou hloubku v úvodní třídě a slušné vybavení. Je to skutečný detektor kovu. Detektor kovu je vyvážený, sedí v ruce, váží jen kilo. Identifikace na LCD v segmentech. Pozor, skvělá věc, třítónová audio diskriminace v základu. Ideální pro rozpočet do pěti tisíc. Za svoje peníze dostanete odpovídajídací výkon. Úspešný a obliběný strojek v ultra úvodní třídě, který přitom stačí na víc. Doporučujeme. Rychlost zpracování -  V porovnání s...

Vaše cena: 5 490,00 Kč

Detektor kovu Bounty Hunter Exclusive series a řada Pro.

  Jsou to tradiční detektory kovů. V současnosti vedle velmi levných a také nejlevnějších začátečnických modelů detektorů kovů nabízí Bounty Hunter i nadstavbu. Detektory kovu zde! Pro svoje špičkové modely Bounty Hunter vytvořil produktovou řadu - Detektor kovu Bounty Hunter Exclusive Edition. Na detektorech kovu společnosti, mezi které patřil i legendární Red Baron, což byl jeden z nejprodávanějších modelů vůbec, se podílela samá velká jména. Po technologické stránce designovali velcí konstruktéři, jako je třeba Jack Gifford. A kdo má ponětí o skutečných detektorech kovu, to jméno zná, je stále v jedné velevýznamné až kultovní detektorové společnosti na scéně. Pro příznivce originál lidského umu, s respektem k autorství myšlenek, to je jistě přitažlivé.

  Vlastníkem profi brandu, edice Bounty Hunter Exclusive Edition a řadu Pro je společnost  First Texas. Ta má v portfoliu i další dvě značky, detektory kovů Fisher a Teknetics. To není nic neobvyklého. Nic mimořádného. Nic podivného. Podobně, s částečným sdílením vývoje a některých segmentů technologie a designu, to funguje u velkých nadnárodních výrobců, třeba v automotive. Je to podobné, jako když například Volkswagen vyrábí také Škodovky a Seaty. To je dobré vědět. A Exclusive Edition, to je něco jako přívlastek, je to prostě výběrová řada.

Detektory kovů Bounty Hunter - instruktážní video

Detektory Bounty Hunter ZDE

 

 

 

 

 

 

Vyhledávání

Kontakt

DETEKTOR CENTRÁLA Adresa pro výdej zboží:
sídlo společnosti provozující
e-shop DETEKTOR CENTRÁLA
pobočka firmy "LovecPokladu"
DEUS EX MACHINA, s. r. o.
ulice: J. Jungmanna 900/9
město: Čáslav
PSČ: 286 01
objednávky, fakturace:
Stanislava Vavřina Šlapalová +420 608977226
Obchod provozuje: společnost
DEUS EX MACHINA, s. r. o.
zapsaná v OR Měst. soudu Praha,
sp. zn. C/187028 dne 31. 7. 1995
IČ: 64255964 DIČ: CZ64255964
Sídlo: J. Jungmanna 900/9,
286 01 Čáslav-Nové Město
Jsme plátci DPH!

DETEKTOR CENTRÁLA, detektory kovu. Specialista na etiku hledání a společensky zodpovědné používání detektorů kovu.

 

 
 

 Detektor kovu :-)  E-shop jede nonstop. Hledáme s detektory kovu.

Výdejna funguje brzy ráno i pozdě večer.

Vždy zavolejte předem.

Vysvětlíme, objasníme pozadí hledání a důležité souvislosti!


Detektory a lokátory. Profesionální e-shop. Pro obce a společnosti.

Prodáváme též lokátory inženýrských sítí. Pro hledání kabelů, pro uniky vody, magnetometry a lokátory poklopů, vytyčovacích kolíků. Sety pro vodohospodáře, kanalizace, energetiky, správce osvětlení, obecní společnosti.