Univerzální držák pinpointeru

Univerzální držák pinpointeru

Skladem (1 ks)
Kód: 65/M2
350 Kč
Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky

Držáky jsme si původně udělali pro sebe, stejně jako mnoho jiných hledačů máme se zavěšení na opasek trochu problém. Klasická chvilka je, že jdete do podřepu a pak ho máte vyndat z opasku…. Takto na loketní opěrce, je přístupný krásně, díky tomu, že celá váha dohledávačky je v horní části vodící tyče, je i nárůst váhy v ruce zcela přijatelný.

Pro které detektory je určený

  1. Držáky jsme dělali na všechny tři dohledávačky od Minelabu (Pro Find 15, 20, 25 a 35) a dohledávačky Nokta Makro Pointer. Všech těchto 5 dohledávaček je otestovaných a s držákem pracují vzorně.
  2. Na které detektory ho lze přidělat: Minelab řady Equinox 600/700/800/900, Manticora,  X-Terra, GPX, Advantage. V podstatě na všechny detektory Fisher, Teknetix a Bounty Hunter ES. Také na všechny Nokty a Makra které používají kruhový průměr trubky (Core, Relik, Kruzer atd.). Držák lze použít také na detektory Garrett, zde je ale potřeba počítat s tím, že Garrett používáji o 1 mm užší vodící tyč a držák se tak musí umístit na slabou vrstvu pásky. Bez problému ho můžete také umístit na všechny detektory C.Scope, Tesoro  nebo na LP Zero II na klasické neteleskopické vodící tyči.

Doufáme, že všem, kdo si držák pořídí bude přinášet stejný užitek jako nám.