Detektory východní Čechy - Hledám, žiju

Konzultační Minelab den - Go Minelabbing na DC - Detektor!

12.05.2017 16:03

Den s detektory kovu Minelab

Detektor Centrála pořádá v rámci Minelab Dne takové menší společenské setkání. Den je koncipovaný jako kombinace ukázky práce s detektory kovu Minelab na polygonu, a jako návštěva v muzeu. Půjdeme do dvou muzeí, ve dvou městech. Navštívíme domácí Čáslavské muzeum a také zajedeme do nedalekého Kolína. Pro připomenutí, Čáslavská expozice je spojená s jedním s otců zakladatelů moderní regionální archeologie a dalo by se říct občanských sbírkotvorných spolků Klimentem Čermákem. Kolínské muzejnictví a pravěké výzkumy patří zcela jistě do spojení s významnou osobností Františka Dvořáka. Obě osobnosti si také připomeneme.

Prémiové. Značkové. Original detektory kovu. Jen výkon má váhu. Plnohodnotné detektory.

  Pro účastníky je připravené také setkání s odborníky na archeologii, a komentovaná prohlídka expozic, ať už archeology nebo účastníky průzkumů. Protože je to kombinovaný program, začínáme v sobotu v devět hodin, tak je třeba se dopředu ohlásit, což už někteří zájemci učinili, než jsme to stihli vůbec dát na náš web. Jako doplněk je náš tradiční grilovací program, domácí limonády. Jídelní vložka u připraveného polygonu bude s ozvláštněním, budeme od stanoviště grilu pozorovat letecké ukázky při leteckém dni na čáslavské základně stíhaček.

Začátek je v 9.00 v Čáslavi, místo setkání pošleme na e-mail, pište rozumně dopředu, ve čtyři ráno před akcí se to už řeší špatně J, to asi uznáte bez obtíží. Program se může operativně měnit. Kapacita akce je omezená velikostí prohlídkové skupiny do patnácti osob. Počítejte s menšími náklady na vstupné do muzeí a na parkování v centrech měst. Budeme se přesouvat auty. Předpokládaný konec je kolem patnácté hodiny.

Jirka Vavřina, DETEKTOR CENTRÁLA

Vyhledávání

Kontakt

DETEKTOR CENTRÁLA Adresa pro výdej zboží:
sídlo společnosti provozující
e-shop DETEKTOR CENTRÁLA
pobočka firmy "LovecPokladu"
DEUS EX MACHINA, s. r. o.
ulice: J. Jungmanna 900/9
město: Čáslav
PSČ: 286 01
objednávky, fakturace:
Stanislava Vavřina Šlapalová +420 608977226
Obchod provozuje: společnost
DEUS EX MACHINA, s. r. o.
zapsaná v OR Měst. soudu Praha,
sp. zn. C/187028 dne 31. 7. 1995
IČ: 64255964 DIČ: CZ64255964
Sídlo: J. Jungmanna 900/9,
286 01 Čáslav-Nové Město
Jsme plátci DPH!

DETEKTOR CENTRÁLA, detektory kovu. Specialista na etiku hledání a společensky zodpovědné používání detektorů kovu.

 

 
 

 Detektor kovu :-)  E-shop jede nonstop. Hledáme s detektory kovu.

Výdejna funguje brzy ráno i pozdě večer.

Vždy zavolejte předem.

Vysvětlíme, objasníme pozadí hledání a důležité souvislosti!


Detektory a lokátory. Profesionální e-shop. Pro obce a společnosti.

Prodáváme též lokátory inženýrských sítí. Pro hledání kabelů, pro uniky vody, magnetometry a lokátory poklopů, vytyčovacích kolíků. Sety pro vodohospodáře, kanalizace, energetiky, správce osvětlení, obecní společnosti.