Neohodnoceno

Detektor kovů Fisher F75 V2.0

Fisher F75 V2.0 je nová verze oblíbeného detektoru kovů od nejstarší značky na trhu. Nová verze se konstrukčně od předchozí F75 nijak neliší, to co přináší je především technologie DST (Digital Schielding Technology).

Momentálně nedostupné
Kód: FI1502
Značka: Fisher
20 990 Kč
Kategorie: Fisher
Záruka: 24

Fisher F75 V2.0 je nová verze oblíbeného detektoru kovů od nejstarší značky na trhu. Nová verze se konstrukčně od předchozí F75 nijak neliší, to co přináší je především technologie DST (Digital Schielding Technology). DST odfiltruje většinu elektromagnetického rušení, což Vám v praxi přinese možnost nastavit detektor na vyšší úroveň citlivosti a přitom mít detektor stále velice klidný. Velice klidný chod a stabilita je tak jedním z nejvýraznějších posunů oprati původní verzi F75. Pro ty co ale mají raději když detektor neustále “pobrukuje” je zachovaná možnost DST filtr vypnout a vyrobit si tak vlastně původní F75.

Nová verze V2.0 se liší ale i v programovém vybavení

Program FA – extrémně rychlý separační proces pro hledání v místech s velkou koncentrací železa, kde se snažíte nacházet drobné předměty s barevných kovů.
FeTone – proces který se nyní objevuje i u dalších detektorů First Texas přináší různou hlasitos železa. K variabilnímu audio režimu 2F jsou přidány 3 jeho varianty s proměnou úrovní nastavení intenzity odpovědi železa. (2h – 70%, 2L – 40%, 2o 0%).
Proměnné audio – možnost změny rozsahu výšky tónu jak pro diskriminační tak pro All Metal režim

 

Detektor kovů Fisher F-75 V2.0 je universální detektor v nejvyšší třídě. Všechny funkce detektoru jsou plně kontrolovány velmi rychlým procesorem, z čehož vyplývají skvělé separační a diskriminační vlastnosti detektoru.

Detektor disponuje automatickou funkcí odlaďování vlivu půdy a pracuje na frekvenci 13kHz, což umožňuje hledání i té nejmenší nizkovodivostí drobotiny, včetně přírodního zlata a stříbra. Pracovní frekvenci lze posunout i pro snížení možnosti rušení (interferencí).

Ovládání detektoru je velmi příjemné. Celé menu máte neustále k dispozici na LCD a stejně tak číselnou identifikaci předmětu se všemi dalšími pomocnými funkcemi(help messages, informace o množství minerálů, důvěryhodnost signálu atd.) Detektor má neuvěřitelně nízkou váhu na přístroj této nejvyšší třídy. Za pozornost také stojí velmi nízká spotřeba, 4x 1.5V AA baterie na přibližně 30 hodin hledání.

Celý detektor je pak velmi dobře vyvážený a jako základní sondu používá 11" (28 cm) vodotěsnou biaxialní eliptiku. K dispozici jsou i další sondy pro extrémně železem zamořené oblasti. Konstrukce detektoru je velmi bytelná, všechny spoje detektoru zajišťují zámky a každý detail konstrukce je pečlivě zpracovaný. Kvalitou si jsou u Fisheru natolik jisti, že k detektoru nabízí i mimořádnou záruční dobu 2+3 roky.

Tvůrci

Určitě stojí za to se zmínit o lidech, kteří stojí za celým projektem Fisheru F-75. Za vším je především dvojice hlavních inženýrů projektu David Johhnson a John Gardiner. David Johhnson je člověk, který stál u projektů většiny přelomových detektorů kovů. Určitě bych chtěl u Fisherů jmenovat celou řadu CZ a 1200-X nebo u konkurenčních White´s XLT, DFX nebo MXT.