Detektory východní Čechy - Hledám, žiju

Jaké chcete lokátory inženýrských sítí a speciální detektory kovů? 

  Základem naší nabídky pro technické hledání jsou určitě lokátory inženýrských sítí. Detektory vedení s jasnou a srozumitelou obsluhou, s výtečnou trvanlivostí v denodením provozu.

 Nabízíme lokátory s výdrží, značkové přístroje s velkou odolností a za rozumnou cenu.

Lokátor MXL-2 - jednička profesionální detekce inženýrských sítí na DETEKTOR CENTRÁLA  Výrobní a vývojová společnost C.Scope je jednoznačný Evropský leader v oboru detekce a trasování inženýrských sítí. Společnost vyrábí  kvalitní lokátory, ale především pracuje pro obor a tlačí na neustálý vývoj. V současnosti jsou právě tohle na trhu žádané lokátory . Obsluha  je jednoduchá, intuitivní. Zpracování výtečné.

  Nabízíme i vynikající vyjímečné lokátory FUJI Tecom, porovnejte si výkon a cenu, bez obav, s konkurencí. Máme také prvotřídní lokátory dlouhých kovových vedení a speciály pro identifikaci poklopů a vpustí. Lokátory inženýrských sítí pomáhají předcházet škodám, na majetku, na technologiích, na lidském zdraví. Speciální detektory kovu a lokátory sítí šetří čas.

Pro vyhledávání poruch a detekci inženýrských sítí - špičkové lokátory Techno-AC.  Naše nabídka je koncipovaná právě pro podnikatelské účely, kvalitní vybavení za přijatelnou cenu při práci pomáhá.  Nahlídněte do podsložky s přístroji pro magnetickou detekci. Potřebujete najít kde to teče? Úniky vody máme ve speciální záložce zde na stránce.

  Novinkou jsou detektory a lokátory Techno-AC. V nabídce je například kombinovaný duální přístroj, pro vyhledávání jak podzemních sítí, tak úniků vody z potrubí, a to pomocí dvojice sond, každá je na jeden druh práce. A v neposlední řadě nabízíme Techno-AC multifunkční lokátor inženýrských sítí a detektor poruch na kabelech a izolacích potrubí. Tohle je přesně nabídka, jakou jsme chtěli doplnit do sortimetu. Cenově dostupné, kvalitní a vyspělé univerzální přístroje. Schopné nalézat poruchy na kabelech a izolaci potrubí.

Lokátory pro obce a správce

C.Scope Sonda Transmiter 8kHz

C.Scope Sonda Transmiter 8kHz

Malý vysilač - přímo na hlavici. C.Scope Sonda Transmitter, je malý vysílač signálu, napájený baterií, který se používá v typických případech našroubováním na protahovací péra, tyče a podobně.   C.Scope Sonda Transmitter 8kHz - Detailní popis Sonda C.Scope, je malý vysílač signálu. Malý a odolný přísgtroj napájený 1,5V AA baterií. Používá v...

Vaše cena: 7 650,00 Kč

Ruční lokátor praktický Ebinger VLF 950

Ruční lokátor praktický Ebinger VLF 950

Ruční lokátor Ebinger VLF 950 - snadno a okamžitě použitelný. Nejlevnější volba pro všechny co chtějí mít jistotu, kde kopou. Malé rozměry, jednoduchá obsluha - vlastně kýmkoliv, koho parťák zaškolí.    Ruční lokátor Ebinger VLF 950 - Detailní popis Lokalizace aktivních a neaktivních inženýrských sítí Určení umístění kovových...

Vaše cena: 14 000,00 Kč

Fuji Tecom NPL-100 lokátor nekovová potrubí

Fuji Tecom NPL-100 lokátor nekovová potrubí

Fuji Tecom NPL-100 lokátor nekovových potrubí Sestava lokátorů a doplňků představuje je jedinečný komplexní přístroj pro lokalizaci především nekovových potrubí.   Detailní popis: Fuji Tecom NPL-100  je sofistikovaný nástroj pro vyhledání nekovových potrubí. Použitím "vibrátoru" připojeného k výstupu vedení, vysílá zvukové...

Vaše cena: 349 000,00 Kč

C.Scope profesionální přepravní brašna

C.Scope profesionální přepravní brašna

C.Scope profesionální brašna Slouží na uložení, ochranu při přepravě pro lokátor, generátor a příslušenství.   Detailní popis -Přepravní profesionální brašna C.Scope   Do brašny se pohodlně vejde lokátor inženýrských sítí, generátor signálu, signální kleště a další doplňky.

Vaše cena: 2 500,00 Kč

C.Scope lokátor CXL3 a generátor SGA3 set - TIP!

C.Scope lokátor CXL3 a generátor SGA3 set - TIP!

Plnohodnotná sestava pro přesnou práci s lokátorem. Lokátor C.Scope CXL3 a generátor SGA3 v setu. Bonusová sestava, která rozšiřuje výkon a přesnost lokátoru. Detektor inženýrských sítí tak dokáže valmi snadno odhalit obtížně zjistitelné podzemní kabeláže.

Vaše cena: 47 000,00 Kč 45 900,00 Kč

C.Scope Trasovač nekovových potrubí 20 m

C.Scope Trasovač nekovových potrubí 20 m

C.Scope Trasovač nekovových potrubí - 20 m. Použití nosiče s trasovačem je inovativní řešení problému hledání a sledování trasy nekovových vedení.   C.Scope Trasovač nekovových potrubí 20 m - Detailní popis C.Scope traser plastových - nekovových potrubí, je inovativní řešení problému hledání a sledování trasy nekovových...

Vaše cena: 10 920,00 Kč

Detektor kovu - Magnetometr Fisher FX-3

Detektor kovu - Magnetometr Fisher FX-3

Ovládání magnetometru jedním prstem, a značková kvalita. Stejně jako ostatní detektory Fisher je i magnetometr FX3 snadno ovladatelný. Pro obsluhu nepředstavuje žádný problém s náročným astavováním. Jedná se o takzvaný detektor zapni - a jdi. Funkce detektoru je jednoduchá, přístroj pracuje v takzvaném pohybovém módu. Pokud při skenování,...

Vaše cena: 21 000,00 Kč

Vyhledávání

Kontakt

DETEKTOR CENTRÁLA Adresa výdejny zboží:
sídlo společnosti provozující
e-shop DETEKTOR CENTRÁLA
pobočka firmy "LovecPokladu"
DEUS EX MACHINA, s. r. o.
ulice: J. Jungmanna 900/9
město: Čáslav
PSČ: 286 01
objednávky, fakturace:
Stanislava Vavřina Šlapalová +420 608977226

konzultace detektory a lokátory:
Mgr. Jiří Vavřina +420 773018318
Obchod provozuje: společnost
DEUS EX MACHINA, s. r. o.
zapsaná v OR Měst. soudu Praha,
sp. zn. C/187028 dne 31. 7. 1995
IČ: 64255964 DIČ: CZ64255964
Sídlo: J. Jungmanna 900/9,
286 01 Čáslav-Nové Město
Jsme plátci DPH!

DETEKTOR CENTRÁLA, detektory kovu. Specialista na etiku hledání a společensky zodpovědné používání detektorů kovu.

 Detektor kovu :-)  E-shop jede nonstop. Hledáme s detektory kovu.

Výdejna funguje brzy ráno i pozdě večer. Vždy zavolejte předem.

Vysvětlíme, objasníme pozadí hledání a důležité souvislosti!


Detektory a lokátory. Profesionální e-shop. Pro obce a společnosti.

Konzultujeme lokátory inženýrských sítí. Pro hledání kabelů, pro uniky vody, magnetometry a lokátory poklopů, vytyčovacích kolíků. Sety pro vodohospodáře, kanalizace, energetiky, správce osvětlení, obecní společnosti.

Essox Detektor kovu

Elektrotechnický magazín