Neohodnoceno

Detektor kovů Bounty Hunter Quick Draw Pro SET

Quick Draw Pro je nový detektor kovů od společnosti Bounty Hunter. Detektor využívá všechny nové technologie společnosti First Texas (Bounty Hunter, Fisher a Teknetics. Je postaven tak, aby ho zvládl doslova každý.

Zítra (1 ks)
Kód: 729
Značka: Bounty Hunter
7 980 Kč
Kategorie: Detektory pro začátečníky
Záruka: 24

V ceně detektoru dostáváte, detektor kovů Bounty Hunter Quick Draw osazený biaxialní koncentrickou sondou o velikosti 25 cm, Sluchátka Bounty Hunter, přepravní bag Bounty Hunter, kryt elektroniky, pinpointer BH a instruktážní DVD v Čj.

Quick Draw Pro je nový detektor kovů od společnosti Bounty Hunter. Detektor využívá všechny nové technologie společnosti First Texas (Bounty Hunter, Fisher a Teknetics). Je postaven tak, aby ho zvládl doslova každý. Detektor je určen především pro začátečníky. Díky velmi dobrým vlastnostemem ale osloví i pokročilé hledače. Jak po stránce dosahu, tak i rychlosti zpracování signálu cíle se detektorům ve své třídě hodně vymyká. K velice dobrému pocitu z přístroje pak jednoznačně přispívá i biaxiální koncentrická sonda o průměru 25 cm, kterou můžete najít i u dalších špičkových detektorů First Texas (např. Fisher F70, Teknetics G2 atd).

Detektor je také velmi dobře vyvážen a navíc má neuvěřitelně nízkou váhu, pouze 1 kg. Identifikace na LCD je řešena ID čísli v rozmezí od 1 do 99 a třítónová audio diskriminace je velice přesná. K pohodě při hledání také přispívá bezpohybový dohledávací režim pinpoint, který i přes velmi rychlou reakci detektoru na cíl dohledávání detekovaného předmětu začátečníkům značně ulehčí.

Quick Draw Pro

Rychlost zpracování -  v porovnání s číslicovými detektory kovů své třídy nemá konkurenci. Detektor je velice rychlý a přesný.
Dosah – na to, že se vlastně jedná o detektor v nejnižší cenové třídě není dosah detektoru vůbec špatný a dá se s klidem porovnávat s číslicovými detektory s cenou výrazně vyšší!
Ovládání a funkce – Na to, že se jedná o detektor v nejnižší cenové třídě do 5.000 Kč je detektor vybaven zcela mimořádně.
Sonda – detektor je v základní sestavě osazen kvalitní biaxiální koncentrickou sondou o velikosti 25 cm.
Pinpoint – bezpohybový režim ulehčí zejména začátečníkům dohledávání detekovaných cílů.

Quick Draw Pro

Audio diskriminace

Třítónová audio diskriminace. Feromagnetické kovy (železo) se hlásí hlubokým tónem, cíle z barevných kovů se hlásí buď středním nebo vysokým tónem v závislosti na povrchové vodivosti předmětu.

Diskriminace

Možnost nastavení je opravdu široká. Můžete využít buď klasického vylučování od železných cílů k předmětům vyrobených z barevných kovů nebo použít funkci NOTCH, kdy je možné vybírat jednotlivé segmenty pomocí takzvaných zářezů. Tyto funkce lze většinou hledat pouze o detektorů podstatně dražších.

Identifikace na LCD

Přes svoji jednoduchost toho displej nabízí opravdu dost. Cíl je identifikovaný pomocí ID čísel předmětu v rozpětí 1 až 99. V přehledném menu najdete nastavení citlivosti (10 úrovní), hlasitost (10 úrovní) a klasické nastavení diskriminace + možnost používat výřezy (funkce Notch). Detektor také zobrazuje přibližnou hloubku uloženého předmětu a to jak v grafu, tak číselně při použití dohledávacího bezpohybového režimu. Poslední ikonou na LCD je pak ukazatel stavu baterií, který má 3 úrovně stavu.

Sonda

Detektor je v základní sestavě osazen biaxiální koncentrickou sondou o velikosti 25 cm. Jedná se o kvalitní sondu používanou u řady dalších profesionálních detektorů od First Texas. Výběr sond je ale již podstatně širší a to zejména u cívek typu 2D.

Quick Draw Pro

Technická specifikace

 • Třítónová audio diskriminace! Hluboký tón pro železné cíle a dva vysoké tóny pro předměty z barevných kovů.
 • Rozlišení cíle pomocí ID čísel v rozpětí od 1 do 99.
 • Diskriminace pomocí standardního vylučování dle vodivosti nebo NOTCH oken!
 • Koncentrická biaxiální sonda 25 cm (vodotěsná).
 • Bezpohybový dohledávací režim pinpoint.
 • Nastavení citlivosti v 10 úrovních.
 • Nastavení hlasitosti v 10 úrovních.
 • Pracovní frekvence 7,8 kHz
 • Extrémně rychlé zpracování signálu cíle, bez zpoždění
 • Vestavěný reproduktor a možnost připojit sluchátka pomocí jacku 6,3 mm.
 • Velice tuhá a délkově nastavitelná konstrukce, skvělé vyvážení detektoru.
 • Váha pouze 1 kg včetně napájecí baterie.
 • Napájení 1x 9V baterie – výdrž až 20 hodin v závislosti na počtu cílů a zda používáte sluchátka.
 • Záruka 2 roky.

Quick Draw Pro