Detektory východní Čechy - Hledám, žiju

Týden s detektory kovu Minelab

01.03.2014 17:40

 Minelab je v současnosti technologická špička oboru detektory kovu. Společnost sází jednoznačně na dlouhodobý vývoj a vlastní inženýrský team vedený fyzikem Bruce Candym. Firma se soustřeďuje pouze na špičkové detektory kovů a zcela pomíjí třídu nejlevnějších detektorů. Soustředění se pouze na výkonné detektory dává firmě jistý punc výjimečnosti, který je svým způsobem zasloužený.

V současnosti firma vyrábí čtyři hlavní řady detektorů

První z nich je řada používající technologii VFLEX což jsou vícefrekvenční VLF detektory řady X-Terra. V řadě jsou tři detektory X-Terra 305, 505 a 705. Detektory dokáží pracovat na frekvencích 3 kHz, 7 kHz a 18,75 kHz. To z nich dělá mezi VLF detektory vysoce výjimečné přístroje a to včetně přihlédnutí k ceně která začíná na 10 750 kč.

Druhou řadu tvoří špičkové detektory používající technologii FBS, což jsou Safari a E-Trac. Detektory využívají dlouhého vývoje této technologie. Technologie kterou detektory využívají umožnuje pracovat ve frekvenčním pásmu 1,5 kHz až 100 kHz což je zcela jedinečné. Detektory používají celou další řadu technologii ale především disponují skvělým dosahem a citlivostí.

V třetí řaddě je zatím osamocený CTX 3030, tento zcela nový detektor který se dostal na trh minulý rok je dnes absolutní špičkou ve vývoji detektorů kovů. Přístroj používá novou technologii FBS2, která také využívá frekvenční pásmo v rozsahu 1,5 kHz až 100 kHz. Přístroj který je vybavený doslova vším co si hledač vůbec umí představit je doslova extrémní universál kdy přístroj lze používat v rozpětí od hledaní přírodního zlata po velké hluboce uložené předměty. CTX 3030 jee schopní stejně dobře pracovat i pod vodní hladinou a to bez rozdílu zda se jedná o slanou nebo sladkou vodu.

Čtvrtou řadu tvoří pulsní detektory Minelab GPX 5000 a GPX 4800. K těmto detektorům se pak ještě letos na jaře připojí nový SCS. Detektory jsou primárně určené pro hledání přírodního zlata. V našich podmínkách se ale používají především pro hledání v extrémních hloubkách. Pokud pomineme všechny funkce a vychytávky jsou přístroje výjimečné především jednou neuvěřitelnou vlastností. Jsou to jediné pulsní detektory na trhu, která mají funkční a s VLF detektory srovnatelnou diskriminaci.

 

Vyhledávání

Kontakt

DETEKTOR CENTRÁLA Adresa výdejny zboží:
sídlo společnosti provozující
e-shop DETEKTOR CENTRÁLA
pobočka firmy "LovecPokladu"
DEUS EX MACHINA, s. r. o.
ulice: J. Jungmanna 900/9
město: Čáslav
PSČ: 286 01
objednávky, fakturace:
Stanislava Vavřina Šlapalová +420 608977226

konzultace detektory a lokátory:
Mgr. Jiří Vavřina +420 773018318
Obchod provozuje: společnost
DEUS EX MACHINA, s. r. o.
zapsaná v OR Měst. soudu Praha,
sp. zn. C/187028 dne 31. 7. 1995
IČ: 64255964 DIČ: CZ64255964
Sídlo: J. Jungmanna 900/9,
286 01 Čáslav-Nové Město
Jsme plátci DPH!

Detektor kovu e-shop dostupnost objednávky

 Detektor kovu :-)  E-shop jede nonstop. Hledáme s detektory kovu. Výdejna funguje brzy ráno i pozdě večer. Vždy zavolejte předem. Vysvětlíme, objasníme pozadí hledání a důležité souvislosti!


Detektory a lokátory. Profesionální e-shop. Pro obce a společnosti.

Konzultujeme lokátory inženýrských sítí. Pro hledání kabelů, pro uniky vody, magnetometry a lokátory poklopů, vytyčovacích kolíků. Sety pro vodohospodáře, kanalizace, energetiky, správce osvětlení, obecní společnosti.