Detektory východní Čechy - Hledám, žiju

Nový Hi-Power NEXUS a nové sondy!!!

09.10.2013 20:16

Nové 2D sondy Nexus pro detektor kovů Standard MK II

 

13 " (33 cm) 2D High Energy na 6kHz
Konstrukce sondy je s ABS plastu a skelných vláken. Toto je ta nejuniversálnější základní sonda detektoru NEXUS modelové řady Standard - MKII. Právě tato sonda je dodávaná přímo s detektorem kovu.  Sonda je určená pro nejhlubší dosah na všechny typy cílů a zaručuje její velikostí má solidní plošné pokrytí (33 cm). Pro odpady zamořené lokality je vhodnější zvážit nákup menší sondy a využít tak obecně dané separační vlastnosti menších sond. Konstrukčně má podstatně větší výdrž než všechny cívky vyráběné klasickou technologií dolívání korpusu. Nechá se kvalifikovaně očekávat, že právě tahle sonda vydrží provoz po dlouhé roky.

10 " DD High Energy na 7 kHz
Nejlepší doplňková sonda a pro detektor kovů Nexus Standart MK II ale také základní pro levnější variantu detektorů kovu řady Nexus Credo. S  jedenáctipalcovou sondou toho na polích infikovaných odpady a realitou éry před založením Green Peace prorazíte nejvíce. Sonda vykazuje vhodný poměr mezi hloubkovým dosahem a separací a je současně účinná při hledání těch drobnějších cílů.

 10 " DD High Energy na 18kHz
Speciálně navržená konstrukce pro hledání zlatých nuggetů s maximálním důrazem na co nejlepší separační vlastnosti. Očekáváme ale, že to s ní budou hledači zkoušet i na populární drobné stříbrňáky.

7 " DD High Energy na 8kHz
Sonda určená do těžko přístupných prostor a pro hledání v drobných cílů v odpady kontaminovaných oblastech. Příměstský traktor industriál, škarpy a jejich okolí, houští používané domorodci a rekreanty na leccos a podobně. Právě ale tohle jsou lokality, které nejsou vyhledané, ani vyhledávané. Frekvence je zvolená velice vhodně, umožňuje solidní průnik a dobrou diskriminaci žaleza.

Vyhledávání

Kontakt

DETEKTOR CENTRÁLA Adresa výdejny zboží:
sídlo společnosti provozující
e-shop DETEKTOR CENTRÁLA
pobočka firmy "LovecPokladu"
DEUS EX MACHINA, s. r. o.
ulice: J. Jungmanna 900/9
město: Čáslav
PSČ: 286 01
objednávky, fakturace:
Stanislava Vavřina Šlapalová +420 608977226

konzultace detektory a lokátory:
Mgr. Jiří Vavřina +420 773018318
Obchod provozuje: společnost
DEUS EX MACHINA, s. r. o.
zapsaná v OR Měst. soudu Praha,
sp. zn. C/187028 dne 31. 7. 1995
IČ: 64255964 DIČ: CZ64255964
Sídlo: J. Jungmanna 900/9,
286 01 Čáslav-Nové Město
Jsme plátci DPH!

Detektor kovu e-shop dostupnost objednávky

 Detektor kovu :-)  E-shop jede nonstop. Hledáme s detektory kovu. Výdejna funguje brzy ráno i pozdě večer. Vždy zavolejte předem. Vysvětlíme, objasníme pozadí hledání a důležité souvislosti!


Detektory a lokátory. Profesionální e-shop. Pro obce a společnosti.

Konzultujeme lokátory inženýrských sítí. Pro hledání kabelů, pro uniky vody, magnetometry a lokátory poklopů, vytyčovacích kolíků. Sety pro vodohospodáře, kanalizace, energetiky, správce osvětlení, obecní společnosti.